Ņem vērā! Trešdien atcelti vairāk nekā 20 autobusu reisi

© f64.lv, Gints Ivuškāns

Sliktu braukšanas apstākļu vai autobusu vadītāju trūkuma dēļ trešdien atcelti kopumā vairāk nekā 20 reisu, tostarp pamatā šobrīd informācija ir par atceltajiem reisiem rīta stundās, liecina Autotransporta direkcijā publiskotā informācijā.

Vairākus reisus sliktu braukšanas apstākļu dēļ atcēlusi SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss", SIA "VTU Valmiera" un SIA "Norma-A". Savukārt reisus autobusu vadītāju trūkuma dēļ atcēlusi AS "Liepājas autobus parks" un arī "VTU Valmiera".

Tostarp sliktu braukšanas apstākļu dēļ "Latvijas sabiedriskais autobuss" atcēlis reisu Lubāna-Cesvaine-Madona-Bērzaune-Aiviekste-Pļaviņas, kas izbrauc plkst.3.35, reisu Lubāna-Meirāni-Barkava-Madona, kas izbrauc plkst.3.47, reisu Madona-Bērzaune-Vestiena-Ērgļi, kas izbrauc plkst.5.20, reisu Madona-Ļaudona-Pāpuļi, kas izbrauc plkst.5.25, reisu Pļaviņas-Aiviekste-Bērzaune-Madona, kas izbrauc plkst.6, reisu Ērgļi-Vestiena-Bērzaune-Madona, kas izbrauc plkst.6.35, reisu Kuldīga-Krogsētas-Ēdas-Kuldīga, kas izbrauc plkst.7, reisu Madona-Prauliena-Mētriena-Rāksala, kas izbrauc plkst.7.20.

Tāpat sliktu braukšanas apstākļu dēļ "Latvijas sabiedriskais autobuss" atcēlis reisu Kuldīga-Pūces-Vilgāle-Kuldīga, kas izbrauc plkst.8, un reisu Rāksala-Mētriena-Prauliena-Madona, kas izbrauc plkst.8.15.

"VTU Valmiera" sliktu braukšanas apstākļu dēļ atcēlusi reisu Valmiera-Vaidava-Rubene-Valmiera, kas izbrauc plkst.5.55, reisu Valmiera-Ēveles pienotava-Jaunjērcēni-Valmiera, kas izbrauc plkst.6, reisu Valmiera-Bērzaine-Vākšēni-Valmiera, kas izbrauc plkst.6.20, reisu Valmiera-Jaunzēmeles-Tožas-Mujāni-Valmiera, kas izbrauc 6.45, reisu Valmiera-Dauguļu pasts-Dikļu skola-Valmiera, kas izbrauc plkst.6.45, reisu Vireši-Trapene-Vireši, kas izbrauc plkst.7.23, kā arī reisu Vireši-Trapene-Vireši, kas izbrauc plkst.15.50.

Savukārt vadītāja trūkuma dēļ "VTU Valmiera" atcēlusi reisu Smiltene-Aumeistari-Gauja-Gaismas, kas izbrauc 6.40, reisu Gaismas-Gauja-Aumeistari-Smiltene, kas izbrauc plkst.7.50, reisu Smiltene-Aumeistari-Gauja-Gaismas, kas izbrauc plkst.15.10, kā arī reisu Gaismas-Gauja-Aumeistari-Smiltene, kas izbrauc plkst.16.35.

"Liepājas autobus parks" autobusu vadītāja trūkuma dēļ atcēlis reisu Aizkraukle-Daudzevas stacija-Sproģi-Nereta, kas izbrauc plkst.6.30, reisu Nereta-Pilskalne-Sproģi-Daudzevas stacija-Aizkraukle, kas izbrauc plkst.7.55

Vienlaikus "Norma-A" sliktu braukšanas apstākļu dēļ atcēlusi reisu Madona-Velēna-Ranka-Brenguļi-Valmiera, kas izbrauc plkst.6.40, kā arī reisu Valmiera-Brenguļi-Ranka-Velēna-Madona, kas izbrauc plkst.16.

Svarīgākais