Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_downwardnra.lv sarunas

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs 2022. gada 24. februārī, kad Krievija iebruka Ukrainā, atradās Kijivā. Viņš joprojam spilgti atceras tā brīža notikumus un sajūtas.
24.feb Portāls nra.lv
Raidījums "Nra.lv sarunas " un žurnāliste Elita Veidemane viesojas pie Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča.
20.feb Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" režisore un aktrise Kristīne Krūze - Hermane sarunājas ar psiholoģi Lindu Savieli. Sarunas tēma - cilvēktirdzniecība. Diemžēl arī Latvijā konstatēti šādi gadījumi.
18.feb Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Latvijas Mākslas akadēmijas profesors, tēlnieks Gļebs Panteļejevs. Viņš Neatkarīgās žurnālistei Elitai Veidemanei stāsta par uzceltajiem, neuzceltajiem un nojauktajiem pieminekļiem.
17.feb Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša. Viņa atklāj, vai, zinot pašreizējās problēmas izglītības sistēmā, būtu piekritusi šim amatam.
16.feb Portāls nra.lv
"Nra.lv sarunas" žurnāla "Vakara Ziņas" galvenā redaktore Inese Dāvidsone un transformācijas un enerģijas koučs Zane Ešenvalde diskutē, kā atrast sevī enerģiju, lai nodzīvotu krāsaināku un garšīgāku dzīvi.
11.feb Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas uzņēmējs, Twiterkonvoja aizsācējs Reinis Pozņaks, LU profesors, Eiroparlamenta deputāts Ivars Ījabs, skolotāja, Rīgas domes deputāte Iveta Ratinīka un kustības "Savvaļas bite" dibinātājs Jānis Ozols. Raidījumu vada žurnālists Imants Liepiņš.
9.feb Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas centra "Marta" vadītāja Iluta Lāce. Raidījumu vada režisore un aktrise Kristīne Krūze-Hermane.
5.feb Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" žurnāliste Elita Veidemane diskutē ar "Latvijas fakti" vadītāju Aigaru Freimani.
3.feb Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Nils Ušakovs. Viņš stāsta par darbu Eiropas Parlamentā, par eirodeputāta darba samaksu, palīgiem un izmaksām.
31.jan Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" žurnālists Imants Liepiņš analizē situāciju Ukrainā. Viņš ir visai skeptisks prognozēs par Ukrainas spēju ātri sakaut pretinieku.
30.jan Portāls nra.lv
"Pamatuzdevums ir, lai karš šeit, Latvijā, nebūtu. Lai Preiļos, Jēkabpilī un jebkurā citā vietā nenotiktu tādas traģēdijas kā Bučā. Bet jāapzinās, ka Buča Latvijā nav abstrakta teorija. Tā ir viena no iespējamībām," raidījumā "Nra.lv sarunas" saka NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors.
28.jan Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Starptautiskās Romu apvienības prezidents Normunds Rudevičs.
27.jan Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas publicists Lato Lapsa. Viņš padziļināti pētījis gadsimta slepkavības - Mārtiņa Bunkusa slepkavības - lietu.
24.jan Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" žurnālists Bens Latkovskis un Ritums Rozenbergs diskutē par šā brīža aktualitātēm.
22.jan Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra sarunas" viesojas ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS).
17.jan Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" rakstnieks Jurģis Liepnieks prognozē, kas notiks 2024. gadā un kādi notikumi visvairāk ietekmēs dzīvi Latvijā. Viņa prognozēs izskanēja dažas labas ziņas un diemžēl arī vairākas sliktas ziņas.
29.dec 2023 Portāls nra.lv
"Nra.lv sarunas" viesojas uzņēmējs, investors, viens no Latvijas spožākajām startap zvaigznēm Jēkabs Endziņš. Raidījumu vada rakstnieks Jurģis Liepnieks
27.dec 2023 Portāls nra.lv
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas Gundega Ratkeviča. Viņa sarunājas ar "Vakara Ziņu" galveno redaktori, vēdisko astroloģi Inesi Dāvidsoni.
23.dec 2023 Portāls nra.lv
Režisores un aktrises Kristīnes Krūzes-Hermanes saruna ar baptistu bīskapu emeritus Pēteri Sproģi par to, kā saglabāt ticību labajam un gaišajam, kad dabā un pasaulē valda tumsa.
22.dec 2023 Portāls nra.lv