Ceturtdiena, 2.februāris

redeem Sonora, Spīdola

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardBīstamais vīruss

Ņemot vērā Nacionālā veselības dienesta (NVD) veiktās izmaiņas Covid-19 infekcijas laboratoriskās izmeklēšanas organizēšanas algoritmā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Covid-19 analīžu ņemšanas punkti Ventspilī no šodienas tiek slēgti, informē SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.
Vakar, 23:52 Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 351 cilvēkam, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi trīs cilvēku dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
Vakar, 22:00 Ziņu aģentūra LETA
ASV 11.maijā oficiāli izbeigs ārkārtas situācijas, kas 2020.gada janvārī tika izsludinātas Covid-19 dēļ, pirmdien paziņoja Baltā nama administrācija.
31.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 25 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 278 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 321 cilvēkam, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 500 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi trīs cilvēku dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 23 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 284 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
19.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 295 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
18.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 500 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
17.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 23 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
16.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 275 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi četru cilvēku dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
11.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 495 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
10.jan Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits nedaudz samazinājies - no 326 līdz 317 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
10.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 29 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
9.jan Ziņu aģentūra LETA
Šogad, visticamāk, gaidāms arī trešais Covid-19 vilbis, kas varētu būt lielāks par pirmajiem diviem, ja Latvijā parādīsies tas vīrusa variants, kas dominē ASV un Lielbritānijā. To Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas infektologs Uga Dumpis.
9.jan Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Ķīna svētdien atcēla karantīnas prasības cilvēkiem, kas iebrauc valstī, tādējādi izbeidzot nepilnus trīs gadus ilgušos drošības pasākumus, kas tika ieviesti, lai cīnītos pret koronavīrusa Covid-19 izplatību.
8.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 326 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojusi Valsts datu aģentūra. 
6.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts apmaksāta testēšana uz Covid-19 būtu jāpaplašina, intervijā TV raidījumā "900 sekundes" atzina Rīgas Stradiņa universitātes - RSU Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītājs, profesors Ģirts Briģis.
6.jan Ziņu aģentūra LETA