Bīstamais vīruss

12:55
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1344 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 14 cilvēki, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments.
 
11:42
Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 17 164 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 578 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
11:41
Pēdējā laika saslimstības pieaugumu ar Covid-19, kad divu nedēļu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem palielinājies līdz 409,2 gadījumiem, var saistīt ar Lieldienu svinēšanu, šorīt intervija LTV raidījumam "Rīta panorāma" sacīja Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītājs, profesors Ģirts Briģis.
 
Vakar, 14:43
Pagājušajā diennaktī Latvijā stacionēti 80 Covid-19 pacienti, bet kopējais slimnīcās esošo ar  koronavīrusu sirgstošo cilvēku skaits ir nokrities no 685 pirmdien līdz 681 otrdien, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.
 
Vakar, 13:50
No nākamās pirmdienas 1.-6.klases un 12.klases, kā arī 7.-9.klases un 10.-11.klases pēc rotācijas principa klātienē varēs mācīties 44 epidemioloģiski drošajās pašvaldībās, kas ir par 11 pašvaldībām mazāk nekā iepriekšējā nedēļā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākie dati.
 
Vakar, 12:36
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1113 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši 14 cilvēki, trešdien paziņojis Statistikas departaments.
 
Vakar, 12:13
Otrdien Latvijā veikti 19 150 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 759 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
Vakar, 11:30
Jaunākajam Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Covid-19 pacientam ir viens mēnesis un abpusējs plaušu karsonis. Kopā šogad akūti sniegta palīdzība 64 bērniem, kuri saslimuši ar koronavīrusu, vēstīts Aijas Kincas materiālā LTV "Panorāmā".
 
Vakar, 8:52
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš LTV raidījumam "Rīta panorāma" uzsvēra, ka nākamnedēļ tiks lemts par tālāko ierobežojumu likteni.
 
Vakar, 8:45
Veselības ministrijas (VM) galvenais infektologs Uga Dumpis mikroblogošanas vietnē Twitter skaidro, kāpēc Latvijā ierobežojumu atcelšana jāplāno vēlāk nekā citām valstīm Eiropā.
 
20.apr
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) patlaban neredz iespēju lemt par ierobežojumu mīkstināšanu, otrdien pēc valdības sēdes žurnālistiem pavēstīja premjers.
 
20.apr
Pagājušajā diennaktī Latvijā stacionēti 86 Covid-19 pacienti, bet kopējais slimnīcās esošo ar jauno koronavīrusu sirgstošo cilvēku skaits ir nokrities no 702 svētdien līdz 685 pirmdien, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.
 
20.apr
Gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns kanāla Rīga TV24 raidījumā "Uz līnijas" atklājis, kā jūtas pēc Covid-19 pārslimošanas.
 
20.apr
Pašlaik trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīcās ierobežota atsevišķu pakalpojumu sniegšana, liecina valdības sēdei iesniegtā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Katastrofu medicīnas centra prezentācija.
 
20.apr
Pagājušajā nedēļā atklāti pieci saslimšanas gadījumi jeb 3% ar Dienvidāfrikas paveida SARS-CoV-2, ar bīstamo E484K mutāciju, kam esošās vakcīnas nav pietiekami efektīvas, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra Zinātniskās padomes priekšsēdētājs Jānis Kloviņš.
 
20.apr
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1138 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši deviņi cilvēki, otrdien paziņojis Statistikas departaments.
 
20.apr
Pirmdien Latvijā veikti 18 656 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 688 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs.
 
20.apr
Pret Covid-19 vakcinētām personām atbilstošā epidemioloģiskajā situācijā un līdz ar zaļa sertifikāta ieviešanu, kā arī pie pietiekamas vakcinācijas aptveres varētu ļaut lielākā skaitā pulcēties brīvā dabā un saņemt plašāku pakalpojumu klāstu, liecina otrdien valdības sēdei iesniegtā Veselības ministrijas (VM) prezentācija par izņēmumiem vakcinētām personām un apsvērumiem obligātai vakcinācijai.
 
19.apr
Šonedēļ nav paredzēts pieņemt nekādus lēmumus par Covid-19 ierobežojumiem, šodien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem pavēstīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
19.apr
Jau otro nedēļu visa Latvijā novērojams saslimstības ar Covid-19 pieaugums, liecina apkopotie dati par pagājušo nedēļu. Pagājušās nedēļas pieaugums pret iepriekšējo nedēļu ir 6,4%, vidēji dienā tika atklāti 538 jauni gadījumi, zino Slimību profilakses un kontroles centrs.