Piektdiena, 22.septembris

redeem Maigurs, Mārica, Māris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardBīstamais vīruss

Āfrikas cūku mēris (ĀCM) apstiprināts saimniecībā ar 48 mājas cūkām Krāslavas novada Robežnieku pagastā, vēsta Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).
17.jūl Ziņu aģentūra LETA
Visā Eiropā izplatās bīstams vīruss, kas, pēc daudzu ekspertu domām, varētu būt nākamās pandēmijas cēlonis, vēsta Medical Daily.
13.jūl Portāls nra.lv
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 560 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 46 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
20.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 360 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēku dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
16.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 394 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēku dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
15.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 306 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvību, piektdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
10.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 404 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
8.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 634 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
7.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 41 cilvēkam, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
6.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 365 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
2.mar Ziņu aģentūra LETA
Bijušais Itālijas premjerministrs Džuzepe Konte ir pakļauts tiesiskai izmeklēšanai par viņa valdības reakciju uz Covid-19 uzliesmojumu 2020.gada sākumā, trešdien ziņoja Itālijas mediji.
2.mar Ziņu aģentūra LETA
Vācijai turpinot Covid-19 ierobežojumu atcelšanu, no trešdienas vairs nav vajadzīgi negatīvi koronavīrusa testi veselības iestāžu apmeklēšanai.
1.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 376 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
1.mar Ziņu aģentūra LETA
ASV Federālais Izmeklēšanas birojs (FIB) uzskata, ka Covid-19 pandēmiju, visticamāk, izraisīja negadījums laboratorijā Uhaņā, Ķīnā, apliecināja FIB direktors Kristofers Rejs.
1.mar Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 46 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
27.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 322 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
23.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 419 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
22.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 640 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
21.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 41 cilvēkam, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
20.feb Ziņu aģentūra LETA