Bīstamais vīruss

Vakar, 20:30
No aizvadītajā dienā atklātajiem kopumā 26 Covid-19 inficēšanās gadījumiem 38% ir reģistrēti Rīgā, bet lielāks skaits saslimušo atklāts arī Mārupes novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
Vakar, 19:38
Farmācijas kompānijas "Pfizer" un "Moderna" paaugstinājušas Eiropas Savienībai (ES) cenas par savām Covid-19 vakcīnām, vēsta laikraksts "Financial Times".
 
Vakar, 19:28
Izbraukuma vakcinācijās 31.jūlijā un 1.augustā poti pret Covid-19 saņēmuši kopumā 158 cilvēki, pavēstīja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.
 
Vakar, 17:20
Šobrīd Latvijā atkal vērojams saslimstības ar Covid-19 pieaugums, jaunatklāto gadījumu skaitam nedēļas laikā palielinoties par 29,8%, aģentūru LETA informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).
 
Vakar, 16:38
Koronavīrusa gadījumu skaits Eiropā kopš pandēmijas sākuma pārsniedzis 60 miljonus, pirmdien paziņoja Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas reģiona birojs.
 
Vakar, 14:44
Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietoti trīs Covid-19 pacienti, tādējādi kopējais stacionēto pacientu skaits ir palielinājies no 44 līdz 47, liecina Nacionālā veselības dienesta sniegtā aktuālā informācija.
 
Vakar, 13:20
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 212 cilvēkiem, bet nav reģistrēts neviens nāves gadījums ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, pirmdien paziņojis Statistikas departaments.
 
Vakar, 12:52
Čehija no svētdienas atvieglojusi ierobežojumus, kas noteikti cīņā ar Covid-19, tostarp klubos un diskotēkās atkal atļauts dejot.
 
Vakar, 11:08
Svētdien Latvijā veikti 3799 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 26 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).
 
1.aug
Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietoti pieci Covid-19 pacienti, bet divi no tām izrakstīti, un kopējais stacionēto pacientu skaits ir palielinājies no 42 līdz 44, liecina Nacionālā veselības dienesta sniegtā aktuālā informācija.
 
1.aug
Cīņā pret Covid-19 noteikto ierobežojumu atvieglošana, kad vairums cilvēku ir vakcinēti, palielina risku rasties koronavīrusa paveidiem, kas ir noturīgi pret vakcīnām, liecina piektdien publiskots pētījums.
 
1.aug
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 184 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, svētdien paziņojis Statistikas departaments.
 
1.aug
Tuvojoties 1.augustam, kad beigusies iespēja cilvēkiem, kuriem nav simptomu, bez maksas veikt Covid-19 testus, pieaudzis pārbaužu skaits, novēroja aģentūra LETA.
 
1.aug
Sestdien Latvijā veikti 8329 Covid-19 izmeklējumi. Reģistrēti 36 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).
 
31.jūl
Koronavīrusa gadījumu skaits diennakts laikā Tokijā sasniedzis jaunu rekordu - 4058, sestdien paziņoja pilsētas valdība.
 
31.jūl
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 30.jūlijā braucis ar autobusu Rīga - Jelgava.
 
31.jūl
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 249 cilvēkiem, bet nav reģistrēts neviens jauns nāves gadījums ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, sestdien paziņojis Veselības departaments.
 
31.jūl
Vidējais diennaktī reģistrētais jauno Covid-19 gadījumu skaits šajā nedēļā visā pasaulē palielinājās par 10% līdz 575 918, liecina AFP ceturtdien publiskotais datu apkopojums.
 
31.jūl
Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietoti divi Covid-19 pacienti, bet seši no tām izrakstīti, tādējādi kopējais stacionēto pacientu skaits ir samazinājies no 46 līdz 42, liecina Nacionālā veselības dienesta sniegtā aktuālā informācija.
 
31.jūl
Ķīnas pēdējo mēnešu lielākais Covid-19 uzliesmojums ir izplatījies uz vēl diviem valsts rajoniem, sestdien paziņoja veselības aizsardzības iestādes.