Svētdiena, 14.aprīlis

redeem Gudrīte, Strauja

arrow_downwardApņemšanās

Raksturojot savu finansiālo apņemšanos 2023. gadam, Baltijas valstu iedzīvotāji visbiežāk vēlēsies atrast papildu naudas pelnīšanas avotu, lai kompensētu dzīves dārdzības pieaugumu, savukārt Latvijā populāri būs gan meklēt piepelnīšanās veidus, gan censties izveidot drošības spilvenu, secināts bankas Citadele veiktajā Baltijas iedzīvotāju aptaujā.
1.jan 2023 Portāls nra.lv
Jauna gada sākums nereti tiek uztverts kā iespēja uzsākt jaunus un veselīgus ieradumus, sakārtot attiecības vai apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Arī Latvijā jaunā gada apņemšanās ir diezgan izplatītas - kopumā 60% aptaujāto iedzīvotāju norādījuši, ka viņiem 2022.gadā ir kāda veselīga apņemšanās (29% - ir, 31% - drīzāk ir), secināts jaunākajos BENU Aptiekas Stresa termometra datos, kas iegūti janvāra sākumā, aptaujājot vairāk nekā 1800 respondentu.
16.jan 2022 Portāls nra.lv
31% aptaujāto norāda, ka viņu Jaunā gada apņemšanās ir saistīta ar veselīgāku dzīvesveidu, 11% atzīst, ka plāno apgūt jaunas prasmes, piemēram, svešvalodas, auto vadīšanu u.c. 8% apņemšanās saistīta ar darba vai profesijas maiņu, 3% - ar izglītības ieguvi, bet 45% atzinuši, ka viņiem nav nekādu apņemšanos, liecina Eiropas Tālmācības vidusskolas un pētījumu centra "Norstat" veiktās aptaujas dati.
25.dec 2021 Portāls nra.lv
Uzņēmēja Agnese Zeltiņa 2021. gadu iesākusi ar jauniem, veselīgiem paradumiem.
10.jan 2021 Anete Ošleja
Jaunais gads kā ierasts nāk roku rokā ar virkni apņemšanos, kas jau pārāk sen atliktas. 1. janvārī kā ierasts pievēršamies veselīgākam dzīvesveidam, atmetam vienu otru kaitīgu ieradumu, sarunājam ar sevi vairāk baudīt dzīvi, bet reizē beidzot pieķerties nopietnāka uzkrājuma veidošanai. Bet ko lai apņemas šogad, kad tik ļoti pamainījies tas, kas šķiet visnozīmīgākais?
4.jan 2021 Agate Grebže
“Ferratum Grupas” veiktais starptautiskais pētījums atklājis, ka 40% latviešu šajā gadā ir apņēmušies vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni, kamēr citās valstīs šāda apņemšanās ir tikai 23% aptaujāto.
29.jan 2020 Portāls nra.lv
"No Jaunā gada sākšu sportot un dzīvot veselīgāk!" - reti kurš no mums vismaz reizi dzīvē nav izvirzījis sev šādu apņemšanos. Taču bieži vien šie plāni tā arī paliek nerealizēti - reizēm trūkst laika, citreiz motivācijas vai rodas dažādi apstākļi, kas traucē šo ieceri vērst par realitāti. Kādēļ tā notiek? Ko ieplānojam nepareizi? Veiksmīgas sportošanas uzsākšanas padomos dalās  viens no CrossFit pamatlicējiem Latvijā Kaspars Zlidnis un BENU Aptiekas farmaceite Zanda Ozoliņa. 
2.jan 2020 LifeHacks.lv
Vai šo gadu esi iesācis, nolemjot ievērot veselīgu uzturu un pievērsties aktīvam dzīvesveidam? Vai varbūt esi pavisam atteicies no piena produktiem? Tad ir īstais brīdis pamēģināt kaut ko jaunu. Šīs debešķīgi gardās un veselīgās pankūkas iespējams pagatavot, neizmantojot olas, govs pienu aizstājot ar sojas pienu. Tās garšos tikpat labi kā tradiconālās pankūkas. Izmēģini un varam garantēt, ka tas būs tā vērts!
4.feb 2019 Beāte Purmale
Kas gan var būt labāks par mājās gatavotu veselīgu našķi? Vari ņemt vērā receptē piedāvātās sastāvdaļas, kā arī to papildināt pēc saviem ieskatiem un garšas vēlmēm. Šo gardo un stiprinošo enerģijas batoniņu pagatavošana neaizņems daudz laika, tādēļ ķeries tik klāt un palutini savas garšas kārpiņas.
1.feb 2019 Beāte Purmale
Daudzi no mums 2019. gadā ir iesoļojuši ar apņemšanos dzīvot labāk un uzlabot savas dzīves kvalitāti. Šefpavārs Normunds Baranovskis piedāvā vērtīgām uzturvielām bagātu uzkodu receptes. tās ir vienkārši pagatavojamas un lieliski iederēsies arī svinību galdā.
31.jan 2019 LifeHacks.lv
Rīdziniece "jūtūbere" Beata Jonite savā Youtube kanālā dalās ar padomiem, kā apskatīt pasauli ar ierobežotu budžetu. Video ir angļu valodā!
24.jan 2019 LifeHacks.lv
Ikviens no mums vismaz reizi dzīvē ir prātojis, kāds tad ir ilgdzīvošanas noslēpums? Lai zinātu, kā mūžu var paildzināt par pāris gadiem, ieskaties šajos "Reader's Digest" sagatavotajos padomos, kas lieti noderēs mērķa īstenošanai.
23.jan 2019 Beāte Purmale
Blogere Laura Valuta savā blogā be-fabdiary.blogspot.com dalās ar noderīgiem meikapa padomiem. Liec tos aiz auss!
22.jan 2019 Laura Valuta
Portāls "do it yourself" apkopojis sešas lietas, padomus un atgādinājumus, ko tu vari darīt, lai nekaitētu dabai un mūsu planētai.
17.jan 2019 Lelde Veinberga
Sociālie mediji ik dienu publicē «pirms» un «pēc» attēlus ar cilvēkiem, kuriem izdevies atbrīvoties no ievērojama liekā svara. Sevišķi vērtīga viņu pieredze ir tad, ja rezultātu izdodas arī noturēt ilgākā laika periodā.
16.jan 2019 Zenta Sokolova
Interjera dizainere Inese Oboļeviča izceļ aktuālās interjera tendences, kuras jebkurš interjera un dizaina entuziasts šogad nedrīkst palaist garām. Eksperti norāda, ka 2019. gadā interjerā aktuāla būs krāsu bagātība un netradicionālas formas. Savukārt šī gada krāsas būs koraļļu, melnā un meža zaļā, bet sienām moderni būs izvēlēties foto tapetes ar izteiktiem ornamentiem un dažādiem ziedu gleznojumiem.
16.jan 2019 LifeHacks.lv
Ja nesen esi pārvācies vai vēlies pamainīt sava mājokļa iekārtojumu, tad tev noderēs pāris labi zināmi interjera dizaina triki. Varam garantēt, ka smeļoties iedvesmu šajos ieteikumos, tev radīsies daudz dažādu radošu ideju, kā savu mājokli pārvērst līdz nepazīšanai. Drīz vien manīsi, ka par tavām atjautīgajām idejām tevi paslavēs ne vien ģimenes locekļi, bet arī ciemiņi, kurus varēsi sagaidīt pārvērtības piedzīvojušās telpās.
13.jan 2019 Beāte Purmale
Ja gribi jebkurā pasākumā izskatīties eleganti un, lai tavs stils izskatītos pārdomāts, atceries, ka viss slēpjas detaļās. Pareizie aksesuāri tēlam var piedot odziņu. Taču, lai nenošautu greizi ar nepiemērotu aksesuāru pieskaņošanu tērpam, ņem vērā zemāk minētos ieteikumus.
10.jan 2019 Beāte Purmale
Sākoties jaunam gadam, daudzi ķeras pie jaunām iecerēm un apņemas darīt ko citādi, labāk, vairāk vai tieši mazāk. Tādas Jaungada apņemšanās kā regulārs sporta zāles apmeklējums, smēķēšanas atmešana vai diētas uzsākšana gan ir visai izplatītas, taču ne sevišķi dzīvotspējīgas. Kāpēc gan nepieņemt jaunus izaicinājumus? Varbūt īstā Jaungada apņemšanās ir gūt jaunus iespaidus vai, mazliet mainot ierasto, atklāt brīnumaino?
9.jan 2019 LifeHacks.lv
Jaunais gads daudziem atnāk ar apņemšanos savest kārtībā veselību un vairāk sportot. Izrādās, nav nepieciešams iegādāties sporta zāles abonementu, lai tiktu klāt speciālam inventāram un aprīkojumam. Veic ikdienas treniņu mājās, talkā ņemot sadzīves priekšmetus!
8.jan 2019 Lelde Veinberga