Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardApņemšanās

Iesākoties jaunam gadam būtu vērtīgi norobežoties no visa liekā un tā, kas satrauc. Lai atbrīvotos no negatīvām domām, kļūtu pozitīvāk domājošs, par to jāsāk domāt jau šodien! Tieši šajā brīdī. Pozitīvā domāšana ir solis pretī veiksmei un sasniegumiem. Ņem vērā sešus sagatavotos žurnāla "Psihology Today" padomos, lai varētu apņemties dzīvi saskatīt daudz pozitīvākās nokrāsās.
7.jan 2019 Beāte Purmale
Svētki un garākas brīvdienas veicinājušas uzņemt vairāk, smagāku un kalorijām bagātāku ēdienu nekā ierasts, bieži vien lietoti arī gāzētie dzērieni un alkohols, kas radījuši papildu slodzi organismam. No vienas puses, organisms ir gudrs un pats sāk atjaunoties, no otras puses, zinot dažus paņēmienus, šos procesus var paātrināt un atvieglot. Kā atgūties no svētku maratona un atpūtināt organismu, stāsta sertificētā farmaceite Laila Zālīte
6.jan 2019 LifeHacks.lv
Jaunā gada sākumā sporta zālēs vērojams liels cilvēku pieplūdums, kuri ir gatavi un motivēti savas fiziskās formas un veselības uzlabošanai. Daļai Jaunā gada apņemšanās ir laba motivācija un solījums sev kaut ko mainīt savā ikdienā, bet lielai daļai tā ir ikgadēja tradīcija, kas pārtrūkst tā īsti nemaz nesākoties. Vēl daļa cilvēku Jaungada apņemšanos sāk pildīt ar lielu entuziasmu, un, vēloties ātrus rezultātus, pārāk krasi maina savu ikdienu, tādejādi pat kaitējot savai veselībai. Fizioterapeits, treneris un Biznesa augstskolas Turība absolvents Rolands Admidiņš dalās ieteikumos, kā pareizi uzsākt treniņu procesu, ja nav iepriekšējas pieredzes, uzsverot, ka mūsu fiziskās formas veidošana sākas jau biroja krēslā.
5.jan 2019 Rolands Admidiņš
Nereti viena no mūsu Jaunā gada apņemšanām ir sākt veselīgāk ēst, vairāk sportot, mācīties gatavot. Bieži gan tas izdodas vien īsu brīdi un tad lēnām pazūd. Kāpēc tas tā notiek un kā Jaunā gada apņemšanos pārvērst par veselīgu ieradumu, konsultē sertificētā uztura speciāliste, uzturzinātnes maģistre Liene Sondore.
3.jan 2019 LifeHacks.lv
Kurš gan nav mēģinājis jaunu gadu sākt ar jauniem solījumiem sev un arī citiem, un kuram gan tos izdevies pilnībā īstenot? Tomēr gadumijas apņemšanās ir gluži kā pati gadumija – ir klāt atkal? Vai gadumijas apņemšanās ir ieprogrammēta kapitulācija? Kas jādara, lai apņemšanās neizplēnētu kā dūmi skurstenī?
2.jan 2019 Linda Rone
Var būt, ka kādam Jaunā gada apņemšanās ir vecāku, vecvecāku vai citu ģimenes locekļu mājas pamešana, lai sāktu dzīvot patstāvīgi. Pašam savā miteklī, saskaroties ar visām izejošajām "sekām" - rēķinu pārvaldīšanu, ledusskapja piepildīšanu un citām lietām, par kurām tagad atbildīgs būsi tu.
1.jan 2019 Lelde Veinberga
Noteikti netrūkst cilvēku, kuri teju katru jauno gadu sāk ar apņemšanos sportot. Lai šis veselīgais un noderīgais mērķis nav vien apņemšanās, bet dzīves realitāte, piedāvājam padomus, ar kuru palīdzību, iespējams, vēlme par sportošanu kļūs par īstenību.
1.jan 2019 LifeHacks.lv
Patiesībā tu jau nekādās grāmatās vai interneta dzīlēs neatradīsi savu īsto laimes vai mīlestības formulu. Tas katram jāatklāj pašam, ne visiem tas izpaužas vienādi. Galvenais ir klausīt sirdij un dažbrīd neignorēt arī veselā saprāta balsi. Taču, ja tu vēlies savas attiecības uzlabot vai centies, lai tās neaiziet pa burbuli, ņem vērā dzīvesstila žurnāla teachmesoul.com sagatavotos sešus principus, pēc kuriem vadoties spēsi ilgstoši saglabāt cieņpilnas un pozitīvi caurstrāvotas attiecības.
30.dec 2018 Beāte Purmale
Droši vien kāds no smēķētājiem kaut reizi ir iedomājies, ka vajadzētu tikt vaļā no šī netikuma. Lūk, daži padomi, kas, iespējams, palīdzēs atmest smēķēšanu.
11.dec 2018 Rita Lazda
Jaun­ajā ga­dā gri­bas sākt jaun­u dzī­vi. Daudz la­bu ap­ņem­ša­nos dzimst prā­tā, tās tiek arī iz­teik­tas ska­ļi ģi­me­nes vai drau­gu lo­kā, rak­stī­tas uz la­pi­ņām, pie­lī­mē­tas pie mo­ni­to­ra vai le­dus­skap­ja. Cik no­piet­ni tas viss ņe­mams?
9.jan 2018 Ilze Zonne
Latvijā 81% iedzīvotāju ir kāda apņemšanās nākamajam gadam, tostarp populārākās apņemšanās ir saistītas ar veselīgu dzīvesveidu un mājokļa labiekārtošanu, pavēstīja "Swedbank" mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska, atsaucoties uz bankas veiktās aptaujas datiem.
31.dec 2017 Portāls nra.lv
Swedbank veiktā iedzīvotāju aptauja rāda, ka teju katrs otrais (47%) Latvijas iedzīvotājs 2010. gadā apņemas apgūt jaunas prasmes un zināšanas (piemēram, iemācīties valodu, apgūt adīšanas vai datorprasmes u.tml.). Nākamā populārākā apņemšanās 2010. gadam ir veltīt vairāk laika sportiskām aktivitātēm un uzlabot savu figūru - tā nolēmuši 43% respondentu. Trešā populārākā apņemšanās nākamajam gadam (atzīmējuši 37% respondentu) ir mierīgi pārdzīvot ekonomikas krīzi.
28.dec 2009 Portāls nra.lv