Reģionālie pielikumi

7.apr
No nākamās pirmdienas 1.-6.klases un 12.klases, kā arī 7.-9.klases un 10.-11.klases pēc rotācijas principa klātienē varēs mācīties 50 epidemioloģiski drošajās pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākie dati.
 
4.apr
Ņemot vērā Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus, svinot Lieldienas, Latvijas pilsētas aicina doties pastaigās un iepazīt pilsētvidē izvietotos svētku dekorus, liecina pašvaldību sniegtā informācija.
 
3.apr
Rīgā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 106 no jaunajiem inficētajiem, kas ir par 70 gadījumiem mazāk nekā dienu iepriekš, bet salīdzinoši lielāks inficēto skaits bijis Jelgavā un Talsu novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
1.apr
Sakarā ar Lieldienu brīvdienām laika periodā no 2021. gada 1. līdz 6. aprīlim gaidāmas izmaiņas gandrīz 400 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā, informē Autotransporta direkcija.
 
1.apr
Šodien plānots atvērt vakcinācijas centru Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
31.mar
Sakārtota infrastruktūra, multidisciplināras komandas, telemedicīna un "vienas pieturas aģentūra" - tie ir piedāvātie risinājumi, kuru ieviešana Latvijas trīs lielajās universitāšu slimnīcās veicinās integrētu veselības aprūpi un uzlabos reģionu pacientu ārstēšanas pieredzi.
 
30.mar
Lai gan Dundagas novada dome nepilda likuma prasības, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) nerosinās domes atlaišanu, informēja ministrijā.
 
29.mar
Ņemot vērā mācību atjaunošanu klātienē mazajām klasēm vairākos Latvijas reģionos, no šodienas stāsies spēkā vairākas izmaiņas autobusu kustības sarakstos, informēja Autotransporta direkcijā.
 
25.mar
Sakarā ar pavasara šķīdoni autotransporta masas ierobežojumi ir ieviesti vēl vairākos valsts autoceļu posmos ar grants segumu, to kopējais skaits jau sasniedz 784, informē Latvijas Valsts ceļi.
 
24.mar
Pašlaik četrās slimnīcās saglabājas augsta Covid-19 pacientiem paredzēto gultu noslodze, liecina valdības sēdei iesniegtie Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Katastrofu medicīnas centra dati.
 
18.mar
Saldus ir rosīga un moderna pilsēta, taču tā ir spējusi saglabāt savu šarmu arī mūsdienu industrializācijas laikmetā. Saldū un pilsētas apkārtnē ir ne mazums interesantu apskates objektu un to vidū arī pagaidām tūristiem maz zināmu vietu, piemēram, baznīca, zem kuras bijusi pazemes eja uz klosteri, vai kalpu māja, kas ievērojamāka par pašu pili.
 
18.mar
Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts informē, ka ir sākušies šī gada darbi Saldus ezerā, kur tiks paplašināta pludmale no ezera laipas uz stāvlaukuma pusi.
 
18.mar
Līdzīgi kā visās Latvijas pilsētās, arī Saldus pilsētā  ir noslēdzies aktīvais ūdenssaimniecību attīstības projektu posms. Līdz ar ūdenssaimniecības attīstības projekta 3.kārtu centralizētā ūdensapgāde un notekūdeņu savākšanas sistēma ir pieejama 99 % Saldus pilsētas aglomerācijas iedzīvotājiem. Jau pagājušajā gadā ir uzsākta un nākamajos gados tiks turpināta centralizēto tīklu attīstība novada ciematos.
 
18.mar
Lai arī saslimšanas līkne ar Covid-19 Latvijā palēnām krīt, tas nenozīmē, ka varam neiesaistīties, jo Covid-19 pandēmijas izraisīto krīzi centralizēti risina valdība, taču pašvaldības ir tās, kas redz skaidrāku ainu – ir tuvāk iedzīvotājiem un var novērtēt reālo situāciju.
 
17.mar
Pēc skolēnu brīvlaika no nākamās nedēļas klātienes mācības 1.- 4.klasēs varēs rīkot 36 pašvaldības, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākā informācija. 
 
15.mar
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka vairākos reģionālajos autobusos pārvietojušies pasažieri, kuriem ir apstiprināta saslimšana ar Covid-19.
 
15.mar
Lai samazinātu pasažieru skaitu sabiedriskajā transportā, pašvaldības uzņēmums "Rīgas satiksme" no šodienas veiks resursu pārdali atsevišķu maršrutu kustības intensitātes palielināšanai, informēja "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.
 
11.mar
Talsus ieskauj deviņi pakalni – Talsu pilskalns, Ķēniņkalns, Leču kalns, Tiguļu kalns, Sauleskalns, Baznīckalns, Krievragkalns, Vilkmuižas kalns, Dzirnavkalns, kas rada tikai Talsiem raksturīgo īpatnējo apbūvi un skatu ainas. Pati pilsēta ir viena no interesantākajām Latvijas pilsētām, kuras mazo ieliņu šaurajos līkločos var ieraudzīt senatnes pēdas. Tiesības saukties par pilsētu Talsi ieguva 1917. gadā.
 
11.mar
Daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas un siltināšanas temps Latvijā ir nepiedodami zems – par to runā gan valdībā, gan virtuvē pie galda. Kaut arī ir pieejams ES fondu līdzfinansējums, atsaucība šādiem projektiem ir maza – kopumā Latvijā energoefektivitātes pasākumi veikti tikai 5 procentiem dzīvojamo ēku. Lai meklētu iemeslus šādai situācijai, kā arī uzklausītu profesionāļu pieredzi un idejas, 2020. gada 28. oktobrī tika sasaukta Pasaules enerģijas padomes Latvijas Nacionālās komitejas (PEP LNK) valdes paplašinātā sēde, kurā piedalījās zinātnieki un nozares speciālisti, tostarp Talsu uzņēmuma SIA „Adax 2” pārstāvji.