Reģionālie pielikumi

27.feb
No 27. februāra uz ārkārtējās situācijas laiku atcelti vairāki reisi Pierīgā un atjaunoti divi reisi virzienā uz un no Vecumniekiem.
 
26.feb
Pavasara atkušņa dēļ daudzviet uz grants autoceļiem ir iestājies šķīdonis un masas ierobežojumi ir ieviesti jau 137 valsts autoceļu posmos ar grants segumu un šīs dienas laikā tiks ieviesti arī uz citiem grants ceļu posmiem, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
26.feb
Gan Kurzemē un Zemgalē, gan Vidzemē un Latgalē daudzās upēs strauji ceļas ūdens līmenis, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.
 
26.feb
Šorīt, Allažu pagastā apgāžoties pasažieru autobusam, cietuši seši pasažieri, savā "Twitter" kontā paziņojis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
 
25.feb
No 27. februāra uz ārkārtējās situācijas laiku atcelti vairāki reisi Pierīgā un atjaunoti divi reisi virzienā uz un no Vecumniekiem.
 
24.feb
Šī brīža RigaAirText, Copernicus Atmosfēras Monitoringa servisa un ECMWF prognozes liecina, ka paaugstināts PM2,5 piesārņojums Rīgā un Latvijas centrālā un rietumdaļā saglabāsies vēl arī šodien un gaisa kvalitātes indekss (GKI) būs slikts.
 
23.feb
Policija sākusi administratīvo lietvedību par Daugavpils novada domes deputātu piedalīšanos sēdē bez sejas maskām, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.
 
22.feb
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 19.februārī braucis ar autobusu Rīga - Dubulti - Talsi (AS Talsu autotransports reisa nr. 7951), plkst. 8.30 no Rīgas AO līdz Talsu AO.
 
22.feb
Lai uzlabotu autovadītāju prasmes vadīt auto ziemas apstākļos, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) no 24. - 28.februārim autovadītājiem piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas.
 
22.feb
Ķekavas novadpētniecības muzejs ir izstrādājis digitālo stāstu un teiku taku, kurā ir iekļauti astoņi objekti Ķekavā. Lai piedalītos aktivitātē ir nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu.
 
22.feb
Palu maksimums Kurzemes upēs varētu sākties jau šīs nedēļas beigās, šodien preses konferencē informēja Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra Prognožu daļas vadītājs Andris Vīksna.
 
22.feb
20. februārī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknis saņēma informāciju par to, ka ir atrasts vīrieša līķis ar šautu brūci galvā. Par šo faktu uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.
 
22.feb
Ņemot vērā, ka atsevišķās pašvaldībās no šodienas atsāksies mācības, tiks atjaunoti arī vairāki sabiedriskā transporta reisi, nodrošinot skolēnu pārvadājumus līdz izglītības iestādēm un atpakaļ mājās, informēja valsts SIA "Autotransporta direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.
 
21.feb
Madonas novada Bērzaunes pagastā meklējams Aronas pilskalns, kas pēdējās dienās īpaši izcēlies ar visai ziemīgiem foto – tur izveidota varena ledus strūklaka.
 
19.feb
Ceturtdien kāds vīrietis Aknīstē, nepakļaujoties policistiem, izraisījis dzīvoklī ugunsgrēku, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.
 
19.feb
Lai arī pašvaldībā Covid-19 saslimstības rādītāji atbilst "drošas skolas" kritērijiem, izvērtējot dažādus riskus, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā nolemts pagaidām neatsākt klātienes mācības jaunākajās klasēs, noskaidrots Skrīveru novada pašvaldībā.
 
19.feb
Pamainījies to pašvaldību ar zemu saslimstības rādītāju saraksts, kuras no pirmdienas 1.-4.klašu skolēniem atsāks mācības klātienē, jo tas veidots pēc Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem uz ceturtdienu, 18.februāri, noskaidroja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).
 
19.feb
Lēmums par XII Latvija skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisi tiks pieņemts aprīļa beigās, lai gan viens no iespējamiem variantiem to norisei ir, ka tos varētu rīkot lokāli reģionos un dalība būs pēc brīvprātības principa, šorīt intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).
 
18.feb
Daugavpils novada domes daži deputāti pārkāpj likumu – viņi šodien domes sēdē, kas bija klātienē, neizmantoja sejas maskas, novēroja ReTV Ziņas. Viens no viņiem arī novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins (Daugavpils novada partija). Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (PCL / KPV LV) ReTV Ziņām saka – tas ir pārkāpums.