Režisors Dž. Dž. Džilindžers pērnā gada nogalē šķīra savu sesto laulību ar rakstnieci Ingu Grencbergu, bet pavisam nesen, pirmizrādi "Perfektie" apmeklēja jaunas dāmas sabiedrībā, ar kuru vairs neslēpj savas attiecības, raksta žurnāls "Jauns un Privāts".
Savas jaunākās filmas pirmizrādi Džilindžers aizvadīja kopā ar jauno mīļoto, aktrisi Lindu Kalniņu. Jāpiebilst, ka jaunā aktrise spēlēs arī kādu no lomām topošajā Džilindžera izrādē "Tango. Dejo divi," kas būšot pieejama teju visās Latvijas pilsētās.
Pagaidām režisors gatavojas ceļojumam uz Parīzi, tādējādi atzīmējot savu 60 gadu jubileju. Režisors vienmēr savās dzimšanas dienās dodoties uz ārzemēm. Šoreiz ceļojums paredzēts divatā ar jauno mīļoto Lindu Kalniņu.