Kā saprotams no Andra Kiviča vadītā podkāsta ar Ēriku Stendzenieku, uzņēmējs nelieto alkoholu jau trīs gadus, tāpēc viņš stāstīja par sajūtām, kādas ir, atmetot dzeršanu.
"Es biju domājis, ka par šmigu un narkotikām būs beigās, bet Andris Kivičs bija izlicis lamatas jau sākumā," Stendzenieks komentēja raidījumu, kurā viņu intervēja Andris Kivičs.
Stendzenieks atklāj, cik lielā mērā bija pakļauts atkarībai, kādas alkohola dēļ bijušas sekas.
"Pirmie mēneši ir ļoti sūdīgi tajā ziņā, ka, kamēr tu kod, tev šķiet, ka, ja es beigšu dzert, es vairs nebūšu interesants, smieklīgs un man pazudīs humora izjūta, radošums, motivācija un fokuss, un galvenais, ka to pirmo mēnesi tieši tā arī ir, un tev šķiet, ka tā būs visu mūžu."
Stendzenieks gan atklāj arī to, ka vēlāk šīs negatīvās izjūtas pazūd un viņš ir atguvis savi pilnībā arī bez alkohola palīdzības.