Viljams un Keita pamatīgi sastrīdas

© Depositphotos

11 gadus vecais princis Džordžs šogad nesāks mācības vidusskolā, vēsta žurnāls "Hello Magazine".

Neskatoties uz to, ka princis Džordžs pagājušajā mēnesī nosvinēja savu 11. dzimšanas dienu, Keitas Midltones un prinča Viljama dēls turpinās apmeklēt Lambrūka skolu Bērkšīrā, kur mācīsies arī viņa jaunākais brālis un māsa.

Lai gan lielākā daļa bērnu štata skolu sistēmā pāriet no pamatskolas uz vidusskolu 11 gadu vecumā, daudzas sagatavošanas skolas, piemēram, Lambrūka, izglīto bērnus līdz 13 gadu vecumam.

Pagājušajā gadā princis Džordžs nokārtoja pirmo lielo eksāmenu.

Zināms, ka princis Viljams vēlas, lai arī viņa pirmdzimtais mācās Ītonas koledžā, kuru savulaik apmeklēja gan pats Velsas princis, gan viņa jaunākais brālis Harijs.

Tomēr Keita Midltone kategoriski neatbalsta vīra lēmumu. Viņa nevēlas sūtīt savu vecāko dēlu uz zēnu internātskolu, jo pati Keita tika “šausmīgi iebiedēta savā pirmajā internātskolā”.

Pēc tam Midltone iestājās Marlboro koledžā Viltšīrā. Viņa vēlas, lai arī Džordžs tur mācās. Šī iemesla dēļ Keita un Viljams pamatīgi sastrīdējās un joprojām lemj par sava pirmdzimtā likteni pēc skolas beigšanas.

Slavenības

Aizvadītajā piektdienā Ungurmuižas kapličā tuvinieki teica ardievas aktiera Andra Bērziņa mammai Ainai, kura mūžībā devās 92 gadu vecumā. Atvadās piedalījās mazmeita aktrise Marija Bērziņa, arī bijusī vedekla Lenvija Sīle, bet aktieris vien atsūtījis vainagu, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Bērziņa mamma devusies mūžībā" izdevumā "Privātā Dzīve".

Svarīgākais