Princis Viljams

13.jūl
Savos memuāros “Spare” jeb “Liekais” princis Harijs deva pasaulei nepieredzētu piekļuvi savai dzīvei, un tiek uzskatīts, ka tas ir bijis galvenais katalizators nesaskaņām starp viņu un pārējo karalisko ģimeni. Ar stāstu dalās “Mirror”.
22.jun
Pēdējo reizi Keita Midltone bija redzama sabiedrībā Ziemassvētku dievkalpojumā, kuru apmeklēja 2023. gada 25. decembrī, - viņas gandrīz sešus mēnešus ilgās publiskās prombūtnes laikā izplatījās dažādas teorijas par Velsas princeses pazušanu, bet “Trooping the Color 2024” parādes laikā viņa atka iepriecināja skatītājus ar savu klātbūtni, vēsta izdevums “Focus”.
11.jun
Kad princis Viljams Vemblija trasē pasniedza vīriešu Anglijas kausa izcīņas trofeju, viņa izskatā varēja pamanīt dramatiskas atšķirības, salīdzinot ar pagājušā gada turnīru. “Nav pārāk daudz cilvēku, kuru sievai un tēvam vēzis ir diagnosticēts gandrīz reizē. Nav brīnums, ka princis gan jūtas, gan izskatās vientuļš," sacīja karaliskais komentētājs Ričards Palmers, raksta BBC.
5.jun
Tiek ziņots, ka princis Harijs, neskatoties uz baumām, nav kontaktējies ar princesi Keitu, un princesei tuvu stāvošs draugs iespējamo tikšanos nosaucis par "fantāziju", ziņo mirror.co.uk.
23.mai
Princis Viljams, atrodoties Kornvolā, atbildēja uz jautājumu par savas sievas Kembridžas hercogienes Ketrinas veselību, vēsta Mirror.
18.mai
Kopš Keitai Midltonei tika atklāts vēzis, karaliskās ģimenes dzīve ir radikāli mainījusies. Viņa tiek uzskatīta par tautas vismīlētāko karaliskās ģimenes locekli, un visi uztraucas par Midltoni, raksta The Telegraph.
1.mai
Kas ir lielākais noslēpums, ko princis Viljams glabājis no Keitas Midltones? Ar stāstu dalās "mirror.co.uk".
28.feb
Lēmums pieņemts, jo Viljama sieva Ketrīna un tēvs karalis Čārlzs III saskārušies ar veselības problēmām, ziņo "abcnews.com".
24.feb
Velsas princis Viljams aicinājis "pēc iespējas ātrāk izbeigt kaujas" Gazas joslā, jo tās jau ir izraisījušas ļoti lielu upuru skaitu. Viņa izteikumi izraisīja domstarpības Lielbritānijā, jo daži tos uzskatīja par tiešu troņmantnieka iejaukšanos sarežģītā politiskā jautājumā, raksta "bbc.com".
30.dec 2023
Keita Midltone pastāstīja par ieradumu, kura dēļ princis Viljams viņu sauc par "traku". Par to Keita pastāstīja podkāstā "The Good, the Bad & the Ugly".
1.dec 2023
Princis Viljams un princese Keita ir vieni no skaistākajiem laulātiem pāriem, taču aiz viņu attiecību sākuma slēpjas ļoti interesants stāsts, kurā galveno vietu ieņem diezgan drosmīga kleita, raksta limon.postimees.ee.
10.nov 2023
Svarīga notikuma priekšvakarā, proti, Earthshot Prize balvu pasniegšanas nedēļā, princis Viljams apmeklēja Singapūru. Un, sasveicinoties ar iedzīvotājiem, princis piedzīvoja kuriozu atgadījumu, vēsta UNIAN.
24.aug 2023
Vai patiešām Anglijas karaļnama pāra - Anglijas prinča Viljama un Velsas princeses Keitas mīlas stāsts - varēja beigties arī citādi, bez laimīgām beigām? Eksperti dalās ar viedokli , raksta mirror.co.uk.
23.mar 2023
Princis Viljams apmeklēja militāro bāzi Žešovā, kas atrodas 60 jūdzes no robežas ar Ukrainu, lai "personiski pateiktos" Polijas un Lielbritānijas karaspēkam, kas atbalsta Ukrainu, vēsta Sky news.
11.jūl 2022
Kopš princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla atteikušies no karaliskās ģimenes pienākumu pildīšanas un plaši iztirzājuši līdz šim nezināmas lietas par britu karaliskās ģimenes dzīvi un ikdienu karaļnamā, britu prese ne reizi vien pēc šiem notikumiem vēstījusi par saspringto gaisotni, kāda nu valda Kembridžas un Saseksas hercogu starpā. Jaunākā informācija liecina, ka arī pēdējo nedēļu laikā prinča Harija sieva pamanījusi sadusmot vīra vecāko brāli.
9.jūl 2022
Pat karalienes Elizabetes II platīna jubilejas laikā brāļiem princim Viljamam un princim Harijam neizdevās salīgt mieru. "The Sun"  avots atklājis, ka ir nozīmīgs iemesls tam, kāpēc brāļi tik ilgi nespēj salīgt mieru.
3.jūl 2022
Princis Viljams un Keita Midltone neesot vēlējušies, lai viņu bērnus iepazīstina ar prinča Harija meitu, raksta "US Magazine".
2.jūl 2022
Karaliskajai ģimenei tuvu pietuvināta persona medijiem paziņojusi, ka princis Viljams, ja tas būtu viņa spēkos, vēlētos, lai kāds ģimenes loceklis "pazustu", vēsta "The Sun".
25.jun 2022
Princis Viljams aizvadītajā nedēļas nogalē mikroblogošanas vietnē "Twitter" dalījās ar vēl neredzētu, bet ļoti jauku fotogrāfiju, ziņo "The Sun".
20.jun 2022
Medijs "Mirror" atklājis, ka ir kāda būtiska lieta, ko 96 gadus vecā karaliene Elizabete II "nevar ciest" mazdēlā, princī Viljamā un viņa sievā Keitā Midltonē.