VIDEO. Tracis Magones mājās: Kapteinis Reinis Magones skapī atrod ko nepatīkamu

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Šovā “Slavenības. Bez filtra” Magones Liedeskalnas sētā sācies tracis! Kapteinis Reinis, atbraucot uz talku, ātri vien saprot, ka Magones istabās valda liels bardaks. Metoties to visu glābt, viņš nejauši atrod ko tādu, kas izraisa skarbākas domstarpības starp talciniekiem un pašu Magoni.

Kapteinis Reinis steidz ieviest kārtību Magones mājās - gan drēbju skapī, gan ap to kaudzēm samētātas drēbes, veidojot lielu nekārtību. Viņš nolemj atkrāmēt piemētāto grīdu, taču drīz vien viņš iegrābjas.. kaķa izkārnījumos, kuri iekārtojušies starp Magones drēbju kalniem.

Magone sadusmojas, ka Reinis ieviesis vēl lielāku nekārtību, taču atzinīgi novērtē izkārnījumu atrašanu: “Šorīt jutu, ka sūds smird, sameklēt gan es nevarēju. Bet paldies tev, ka atradi!”Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais