Yana Bruk par Elitu Mīlgrāvi: Tas ir tik nepieklājīgi, man vienkārši nav ko teikt

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Filipīnu ceļojums raidījumā “Četri uz koferiem” turpinās, un tajā neiztikt arī bez jauniem starpgadījumiem. Nevienam nezināmu iemeslu dēļ, pasākumu producente Elita Mīlgrāve ir apvainojusies uz saviem ceļabiedriem un izlēmusi doties vakariņot vienatnē, neskatoties uz to, ka izsalkuši ir arī pārējie ceļotāji un kopējais maciņš vēl joprojām atrodas pie influenceres Yanas Bruk.

Nevienam neko nesakot, Elita dodas uz kādu pludmales restorānu un bauda pasūtīto maltīti, kamēr pārējā grupa viņu izmisīgi meklē pa visu piekrasti. Beigu beigās Elitu izdodas atrast, visi sarunā doties uz auto, lai brauktu uz viesnīcu, taču Elita turpina vakariņot.

Man bija sajūta, ka visi spēlē spēli, kur ceturtais lieks,” savu rīcību skaidro Elita Mīlgrāve.

Tikmēr dienas vadītāja Yana Bruk neslēpj savu sašutumu: “Tas ir tik nepieklājīgi, man vienkārši nav ko teikt. Viņa apvainojās, jo viņa vēl gribēja pasēdēt bārā, bet mēs aizgājām prom. [..] Viņai tas nepatika, viņai vajag, lai visu laiku prasa, ko viņa grib.”

Kad Elita paēdusi, beidzot visi var doties uz viesnīcu. Kad grupas biedri viņu izjautā, ko pasākumu producente darījusi, Elitas attieksme liek manīt, ka viņa ir ļoti aizvainota par visu notikušo, kā arī grupas biedru jautājumiem. Kad Yana vaicā, vai Elita ir dusmīga, viņa zobgalīgi atbild: “Nē, es esmu ļoti laimīga!”

Vairāk skaties video!

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais