Elita Mīlgrāve

16.jun
Ņemam popkorna turzas un kolas glāzes, iekārtojamies ērtāk krēslos – izskatās, ka abu (nē, divu!) Latvijas populārās mūzikas gada balvu rīkotāju komandas šogad mūzikas industrijai un tai tuvajiem cilvēkiem sagādās gana daudz intriģējošu un izklaidējošu brīžu.
13.jun
Nozares profesionāļu kritizētā Latvijas mūzikas ierakstu gada balva "Zelta mikrofons" notiks arī nākamgad.
7.jun
Pēdējās dienās medijos plaši tiek iztirzāta viena no raidījuma "Četri uz koferiem" sērijām.
6.jun
Raidījumā "Četri uz koferiem" uz eksotiskajām Filipīnām dodas raiba un neparasta kompānija – pasākumu producente Elita Mīlgrāve, TV seja un digitālā satura veidotāja Yana Bruk, karsto punktu žurnālists un producents Sandijs Semjonovs, kā arī mūziķis Markus Riva.
4.jun
Filipīnu ceļojums raidījumā “Četri uz koferiem” turpinās, un tajā neiztikt arī bez jauniem starpgadījumiem. Nevienam nezināmu iemeslu dēļ, pasākumu producente Elita Mīlgrāve ir apvainojusies uz saviem ceļabiedriem un izlēmusi doties vakariņot vienatnē, neskatoties uz to, ka izsalkuši ir arī pārējie ceļotāji un kopējais maciņš vēl joprojām atrodas pie influenceres Yanas Bruk.
1.jun
"Es mīlu savu zemi ne tikai vārdos, bet ar saviem darbiem to apliecinu visa mūža garumā," pēc TV šovā "Četri uz koferiem" izsprukušās frāzes par "stulbo auksto Latviju" "Facebook" raksta Elita Mīlgrāve.
31.mai
Slavenību četrotne – pasākumu producente Elita Mīlgrāve, dziedātājs Markus Riva, digitālā satura veidotāja Yanai Bruk un karsto punktu žurnālists, producents Sandijs Semjonovs – raidījuma "Četri uz koferiem" ietvaros turpina smelties iespaidus eksotiskajās Filipīnās! Četrotne dosies uz Sebu – vienu no populārākajām tūristu pilsētām šajā valstī. Taču, lai uz turieni nokļūtu, slavenībām nākas lidot.
28.mai
Slavenību četrotne – pasākumu producente Elita Mīlgrāve, dziedātājs Markus Riva, digitālā satura veidotāja Yanai Bruk un karsto punktu žurnālists, producents Sandijs Semjonovs – raidījumā “Četri uz koferiem” turpina smelties iespaidus eksotiskajās Filipīnās!
8.mar
Dienu pirms mūzikas grandiozajiem svētkiem, proti, “Zelta mikrofona”, Elita Mīlgrāve tuvāko kolēģu un ģimenes lokā svinēja savas debijas grāmatas “Mikrofons” prezentāciju.
3.mar 2022
Mūzikas izdevniecības "Mikrofona ieraksti" vadītāja Elita Mīlgrāve sniegs pajumti kolēģei no Ukrainas, vēstīts Gitas Vīksnes, Zanes Piļkas-Karaļevičas, Edgara Orlova, Evijas Kalnbērzas materiālā "Karš Ukrainā. Vienaldzīgo nav!" izdevumā "Privātā Dzīve".
29.okt 2021
Mūzikas izdevniecības Mikrofona ieraksti vadītāja Elita Mīlgrāve ir Kanāriju salās jau mēnesi un braukt atpakaļ pagaidām negrasās, vēstīts Anastasijas Kuzminovas materiālā "Prom no Latvijas!" izdevumā "Privātā Dzīve".
17.mar 2021
Balvas "Zelta mikrofons" pasniegšanas ceremonija bija epidemioloģiski drošs pasākums, šādu viedokli pauda ceremonijas rīkotāji, kuriem sociālajos tīklos veltīts ne mazums kritikas un neizpratnes, kā bijis iespējams sarīkot tik vērienīgu pasākumu, turklāt ar skatītāju dalību, apstākļos, kad Covid-19 pandēmijas dēļ jebkādi publiski pasākumi ir aizliegti.
19.okt 2018
Šogad mūs vasara lutināja ar ļoti siltu laiku, un vasara īsti nesteidzās prom pat septembrī. Arī oktobris turpina priecēt ar gana jaukiem laikapstākļiem.
8.nov 2016
Šotrešdien, 9. novembrī, visi ceļi vedīs uz Arēnu Rīga – tur savu divdesmit gadu pastāvēšanas jubileju ar vērienīgu koncertu svinēs kompānija Mikrofona ieraksti. Šķiet, vieglāk būtu nosaukt tos mūziķus, kuru rīt nebūs Arēnā Rīga – uz skatuves vai vismaz skatītāju rindās –, nekā pārsaukt visus tos, kuri tur būs. 32 dažādi mākslinieki – grupas un solisti, katrs ar savu atsevišķu priekšnesumu, katrs uzskatījis par goda lietu uzstāties latviešu mūzikas ierakstu flagmaņa ballē.
26.jūl 2016
«Šogad tā sanāk – svinēšu bez bērniem un abiem mazdēliem,» saka šīsdienas gaviļniece, uzņēmēja un mūzikas menedžere Elita Mīlgrāve (54).
17.apr 2011
Viena no Latvijas vadošajām mūzikas ierakstu kompānijām „Mikrofona ieraksti” ir dibināta 1996. gada 17. aprīlī un šodien atzīmē 15. dzimšanas dienu. Pastāvēšanas laikā kompānija vietējiem un ārvalstu izpildītājiem un autoriem honorāros izmaksājusi vairāk kā 4,5 miljonus latu.