Elita Mīlgrāve Yanas Bruk dēļ izplūst asarās

© Ekrānuzņēmums

Slavenību četrotne – pasākumu producente Elita Mīlgrāve, dziedātājs Markus Riva, digitālā satura veidotāja Yanai Bruk un karsto punktu žurnālists, producents Sandijs Semjonovs – raidījumā “Četri uz koferiem” turpina smelties iespaidus eksotiskajās Filipīnās!

Nonākot Sebu un saprotot, ka šīs dienas vadītajai Yanai ir citi plāni, emocijās izplūst Elita - viņa grib uz jūru.

Tikmēr dienas vadītāja Yana ir nesaprašanā par pasākumu producentes izgājieniem: “Ko es domāju par Elitas prasībām? Nu baigi interesanti, jo, piemēram, viņas dienās man nebija nekādu prasību. Varbūt es arī gribēju jūru redzēt?!”

Pēc neilgas stīvēšanās abu dāmu starpā, Elita izplūst asarās: "Man likās, ka ceļojuma otrā daļa būs tas, par ko es sapņoju, saņemot uzaicinājumu braukt uz Filipīnām. Es neaizbraucu uz Tenerifi, lai brauktu šajā ceļojumā pludmaļu dēļ. Visu ziemu nodzīvoju pa to stulbo, auksto Latviju! Pēc pasākuma [Zelta mikrofona] biju tādā pārslodzē, es vienkārši gribēju braukt atpūsties!”

Kā Yana reaģē uz Elitas vēlēšanos, skaties video!

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais