Ieva Akuratere pēc kolēģu nāves piedzīvo ko dīvainu

© F64

Grupas "Pērkons" soliste Ieva Akuratere atzīst, ka šis gads ir ļoti skarbs, jo zaudēti divi kolēģi - Juris Kulakovs un grupas taustiņinstrumentālists Uģis Muzikants, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Pēc Kulakova nāves notiek neparastas lietas" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kā atklāj Ieva, viņa ir piedzīvojusi mistiskus un neizskaidrojamus brīžus, kas saistīti ar abiem.

Kad aizgāja Uģis, viņa savā istabā izdzirdēja pamatīgu belzienu, kad sķita, ka uz jumta kaut kas nokritis. Izejot ārā, nekā tur nebija. Tajā brīdī bija aizgājis Uģis, saka Ieva.

Ar Juri gan bija citādi.

"Nedēļu pirms viņa nāves debesīs redzēju neparastu skatu - varavīksni un mākoņus, kas kopā bija izveidojuši krāšņu taureni. Un tieši tajā brīdī es iedomājos par Juri. Joprojām nespēju to izskaidrot, bet man pēc šī skata pēkšņi bija tāda spēcīga un neizskaidrojama vēlme aizlūgt Dievam par Jura dvēseli," stāsta Ieva.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais