Ieva Akurātere

31.mai
Grupas "Pērkons" soliste Ieva Akuratere atzīst, ka šis gads ir ļoti skarbs, jo zaudēti divi kolēģi - Juris Kulakovs un grupas taustiņinstrumentālists Uģis Muzikants, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Pēc Kulakova nāves notiek neparastas lietas" izdevumā "Privātā Dzīve".
15.jūl 2022
«Mēs katra esam ļoti atšķirīgas, bet, kad satiekamies uz skatuves, dziedam un spēlējam ar vienlīdz lielu prieku. «Dāmu pops» – pats nosaukums jau ir inčīgs, un tā ir tikai spēle, un tā ir jāspēlē ar aizrautību!» saka tautā mīlētā dziedātāja Ieva Akuratere.
17.mar 2022
Parlaments šodien Ievu Akurateri (K) apstiprināja par Saeimas deputāti.
15.mai 2021
Laikā, kad pasākumu nozarē jau gadu tikpat kā nekas nenotiek, atskaitot dažus tiešsaistes koncertus, daudzi radošo profesiju pārstāvji ir pievērsušies visdažādākajiem hobijiem: ada, tamborē, gatavo konservus un marinējumus, glezno, lej sveces un dara daudz ko citu. Liela daļa no viņiem līdz šim ar savu hobiju nodarbojušies tikai paša un draugu priekam, nepārvēršot to par biznesu, taču šovasar vairākās Latvijas pilsētās norisināsies mākslinieku «pop up» tirdziņi «Multimāksla», kuros šos darbus varēs apskatīt un iegādāties un, protams, satikt arī pašus darbu autorus.
6.apr 2021
Dziedātāja Ieva Akuratere atklāj, ka pirms gada saslimusi ar nopietnu slimību, ko izdevies pārvarēt, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Vienatnes jau kļūst par daudz" izdevumā "Privātā Dzīve".
25.dec 2020
«Ziemassvētkos arī pieaugušie drīkst nebēdāties un neuztraukties, drīkst priecāties un domāt par mīļām un jaukām lietām,» saka tautā mīlētā dziedātāja Ieva Akuratere. Sagaidot šos neparastos Ziemassvētkus, viņa uzrakstījusi gaišu un cerību pilnu dziesmu «Ziemas dārzs», ko pasakainā melodijā ietērpis komponists un ģitārists Aivars Hermanis.
24.dec 2019
Dziedātāja un grupas «Pērkons» soliste Ieva Akuratere atklāj, ka Ziemassvētki jau kopš bērnības viņai ir īpaši mīļi svētki.
5.nov 2019
Dziedātāja Ieva Akuratere Mežaparkā dzīvoja kaimiņos aizsaulē aizgājušajam TV žurnālistam Mārtiņam Ķibildam. Viņa atklāj, ka dienā, kad Mārtiņš aizgāja, viņa bija Mežaparka mājā un saklausīja dīvainu troksni, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Mārtiņa nāves dienā dzirdēju brīdinājuma signālu" izdevumā "Kas Jauns".
18.jūl 2018
Dziedātāja Ieva Akuratere Saeimas vēlēšanās startēs no Jaunās konservatīvās partijas (JKP) saraksta, šodien preses konferencē informēja JKP līderis Jānis Bordāns.
22.apr 2018
Šo svētdien, 22.aprīlī, pazīstamā rokmūziķe un dziesminiece Ieva Akuratere svin 60 gadu jubileju. To plašāk Ieva atzīmēs kopā ar vēl vienu šā pavasara gaviļnieku - komponistu Juri Kulakovu - koncertos "Jurim Kulakovam un Ievai Akuraterei - 60 / Gandrīz tautasdziesma".
13.nov 2015
Ja vajadzētu nosaukt patriotiskāko latvju dziedātāju, tad lielākajai daļai kā pirmā droši vien nāktu prātā Ieva Akuratere. Un ne jau dēļ jaunāko laiku himnas Manai tautai vien.
8.dec 2013
Šodien plkst.16 ar koncertu Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā sāksies Latvijas Nacionālās operas solistes Evitas Zālītes, grupas "Pērkons" līderes, tautas atmodas simbola Ievas Akurateres un tenora Ingus Pētersona Ziemassvētku koncertsērija "Pie Tavas sirds", kuras laikā mūziķi viesosies vairākās Latvijas pilsētās.
20.dec 2010
Dziedātājas Ievas Akurateres dzimtas rakstus un atmiņas caurvij pat senas teikas un nostāsti. Gandrīz visi senči bijuši savā laikā sabiedrībā labi zināmi cilvēki. Kultūras vidē labi pazīstama ir arī Ievas mamma, teātra zinātniece Līvija Akurātere, un tētis, aktieris Voldemārs Akurāters, kā arī, protams, vectēva brālis, izcilais dzejnieks un rakstnieks Jānis Akuraters.