Kariņš krīt soctīklu nežēlestībā savas rīcības dēļ

© Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency

Mikroblogošanas vietnē Twitter premjerministram Kariņam veltīti neglaimojoši komentāri viņa rīcības dēļ.

Kā noprotams no kādas lietotājas ieraksta, Kariņš izpelnījies kritiku, jo atteicās ierasties uz debatēm televīzijā ar "Apvienotā Saraksta" politiķi Uldi Pīlēnu.

"Kariņš atkal nav atvilcies uz debatēm TV. Mamzele nevis premjers!" pauž kāda Twitter lietotāja.

Arī citi komentētāji iesaistījās diskusijā, Kariņam veltot neglaimojošus vārdus un paužot domu, ka "Kariņš baidās no Pīlēna".

"Man tiešām aizvien pārliecinošāka sāk likties versija, ka Kariņš baidās no Pīlēna. Pīlēna IQ ir daudz augstāks kā Kariņa, tas ir ar neapbruņotu aci redzams."

"Droši vien noraustījās no Pīlēna."

"Noteikti jau padomāja par sliktiem jautājumiem,Pīlēnu,Aivaru un eh,labāk neiešu. Tak neizskatīšos pēc muļķa. Gudrais piekāpjās un aiziet neatnācis."

"Viņam taču bail, nevienu debati Kariņš neizturēs, valoda slikta,izteikties neprot. Atsūtijis universālo pļurkšķi Ašerādenu, kuram ir tikai 1 māka: gari un plaši pļekstēt par jebkuru tèmu, neko tā arī nepasakot!"

Daļa komentētāju tomēr aizstāv premjeru.

"Krievijas karš, kovids un citas krīzes nav beigušās un cilvēks strādā nevis grozās TV, tukši vāvuļojot."

"Varbūt necepās par savu PR, bet, atvainojiet, ko jēdzīgāku dara."

Tikmēr nesen vēstījām, ka "Jaunajai vienotībai" neesot īsti skaidrs, ko pārstāvot "Apvienotā Saraksta" politiķis Uldis Pīlēns, raidījumā "Šodienas jautājums" pauda partijas "Jaunā vienotība" pārstāve Evika Siliņa.

Kā intervijā LTV raidījumā “Šodienas jautājums” pastāstīja “Apvienoto sarakstu” pārstāvošais Edgars Tavars, viņš esot saņēmis no Kariņa aicinājumu nomainīt no “Apvienotā saraksta” puses sarunvedēju Uldi Pīlēnu pret Edvardu Smiltēnu, kurš jau ievēlēts par Saeimas priekšsēdētāju.

Svarīgākais