Liepnieks nosauc datumu, kurā Krievija iebruks Ukrainā

© Dmitrijs Suļžics / F64

Politologs un publicists Jurģis Liepnieks vietnē "Twitter" prognozē datumu, kurā Krievija varētu iebrukt Ukrainas teritorijā.

Politologs un publicists Jurģis Liepnieks mikroblogošanas vietnē "Twitter" ievietojis ierakstu, kurā izsaka prognozes par saspīlēto situāciju ar kaimiņzemi Krieviju un Ukrainu.

"Pasēdēju te ar gudru cilvēku, mūsu dīvāna ģeopolitiskā ekspertīze ir tāda, ka Krievijas iebrukums Ukrainā tomēr IR gaidāms. Mērķis Novorosija, ar galvaspilsētu Odesu. Iebrukuma ticamākais laiks 23. dec. kamēr civilizētā pasaule un ES politiķi/birokrāti brīvdienās, " sava ierakstā paudis Liepnieks.

Jau iepriekš portāls nra.lv ziņojis, ka pēdējos mēnešos Krievija netālu no Ukrainas robežas koncentrē lielus militāros spēkus. Ukrainas un NATO valstu aplēses liecina, ka runa ir par karavīru skaitu tuvu 100 000. Ukrainas militārais izlūkdienests sagaida kaujas jau janvārī vai februārī.

Slavenības

Šovasar un rudenī Latviju jaunā sastāvā apceļo traģikomiskā dziesmuspēle "Tobāgo!", taču bez aktiera Andra Bērziņa, kura tēls Hansens tika uzskatīts par vienu no spilgtākajiem varoņiem, vēstīts Baibas Butkovskas, Intas Mengišas materiālā "Greizsirdības dēļ zaudē iespēju spēlēt "Tobāgo!"?" izdevumā "Kas Jauns".

Svarīgākais