Apinis atklāj, ko patiesībā domā par "lokdaunu"

© Ģirts Ozoliņš/F64

Latvijas Ārstu biedrības valdes loceklis, ārsts Pēteris Apinis kanāla TV24 raidījumā "Preses klubs" komentējis ierobežojumus noteiktajā "lokdaunā".

P. Apinis kritizē "lokdauna" menedžmentu, norādot, ka joprojām daudzi ierobežojumi ir nesamērīgi un neloģiski, kā piemēru minot to, ka aptiekā uz apmeklētāju noteikta lielāka teritorija nekā, piemēram, pastā.

Viņš atzīmē, ka joprojām tiek pieņemti dīvaini lēmumi attiecībā uz Covid-19 izplatības ierobežošanu. Ārsts uzskata, ka, ieviešot "lokdaunu", ir "rupji ignorēti" cilvēki, kuri ir vakcinējušies.

"Es biju par "lokdaunu", bet ne par tādu "lokdaunu", kurā vienkārši iestrēgstam smadzenēs," pauž P. Apinis.

Jau vēstīts, ka pēc 15.novembra paredzēts atjaunot klātienes tirdzniecību, pakalpojumu sniegšanu, izglītību, privātus un publiskus pasākumus, taču primāri tikai zaļajā režīmā - cilvēkiem, kuri ir pabeiguši pilnu vakcinācijas pret Covid-19 kursu un var uzrādīt sertifikātu par vakcināciju vai pārslimošanu.

Slavenības

Krievijā turpinās latviešu basketbolista Jāņa Timmas nāves apstākļu izmeklēšana. Raidījumā "Pust gavarjat", kurā piedalījās Jāņa Timmas tēvs Raitis, kā arī draugi un kriminālisti, tiek vēstīts, ka ir atšifrēta pēdējā Jāņa Timmas sūtītā balss ziņa, ziņo TV3.

Svarīgākais