Aktierim Ģirtam Liuzinikam jāstājas tiesas priekšā; apsūdzības nopietnas

© Rūta Kalmuka/F64

Aktieris Ģirts Liuziniks tiek apsūdzēts pēc Krimināllikuma diviem pantiem, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Ugunsgrēka zvaigznei jāstājas tiesas priekšā" izdevumā "Kas Jauns".

Kā raksta izdevums, apsūdzības pret Ģirtu ir nopietnas.

Piemēram, Krimināllikuma 262.panta pirmā daļa paredz: "Par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību (transportlīdzekļa vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas) un ja vadītājs atrodas alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem."

Savukārt Krimināllikuma 312.pants ir par izvairīšanos no tiesas nolēmuma pildīšanas.

Pats aktieris gan uzsver, ka noticis kāds pārpratums, kā dēļ viņš tiekot apsūdzēts tieši pēc šiem pantiem un ka viņš noteikti noskaidros, kas par lietu.

Pagaidām viņš neko nekomentē, jo nevēlas tikt iesaistīts nepārbaudītās lietās.

Ģirts piebilst - viņš ir pārliecināts, ka viss būs labi, un dzīve ar to nebeidzas. Viņam būs jauna pieredze.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais