Sastiepta potīte⁣, sasists gurns⁣ - modele Māra Sleja parādā gūtās traumas

© Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency

Modele un TV raidījumu vadītāja Māra Sleja parādījusi, kādus zilumus un sasitumus guvusi pēc nakts filmēšanās.

"Nakts filmēšanās bilance: ⁣sastiepta potīte⁣, sasists gurns⁣, normāli zilumains celis⁣, kājas saskrāpētas⁣, sāpoša spranda, sūrstoša seja, bet - laime pilnīga!" rezumē Māra, kura atrādījusi savas traumas saviem Instagram sekotājiem.

View this post on Instagram

A post shared by Māra Sleja (@mara_sleja) on

Nesen Māra sarunu šovā atklājusi, kam viņai nepietiek laika ikdienā.

Populārā modele Māra Kampernova, kura pēc ģimenes izveidošanas tagad ir Māra Sleja, 2015. gadā žurnālam "Vakara Ziņas" atklājusi, ka, lai cīnītos ar atkarībām, vienkārši nelieto alkoholu. Turpinot par modeles darbu un savu ikdienu, Māra teic, ka apzinās - viņa esot atkarīgā. «Mans tēvs ir bijis alkoholiķis, man tas ir gēnos, un domāju, ka pusei latviešu. Esmu atkarīga no interneta, no viskautkā, bet gribu tikt no tā ārā! Tikt no tā sociālo tīklu jūga ārā! Tas ir pats grūtākais! Bet, ja pamēģina, piemēram, pusdienot bez telefona un interneta, tas ēdiens garšo savādāk! Tas ir forši!»

Slavenības

Neilgi pirms Jāņiem gaišā dienas laikā akadēmiskās mūzikas izpildītājs Andris Vilde piedzivoja fizisku uzbrukumu pašā Ulbrokas centrā, veikala Elvi automašīnu stāvlaukumā. Trīs dienas pēc notikušā dziedātājs devās mūžībā, vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Traģiskā nāve Ulbrokā" izdevumā "Kas Jauns".