Dāvis Valdnieks veikalā pieķerts čiepjam našķus

© Ilze Zvēra/F64 Photo Agency

LTV "Rīta Panorāmas" bijušais vadītājs un producents Dāvis Valdnieks šovā "Vakariņas četratā" līdz ar gatavošanas knifiņiem viņš izlēmis skatītājiem atklāt arī šādas tādas dzīves gudrības, piemēram, kā pareizi nočiept našķi lielveikalā.

Dāvis neslēpj, ka regulāri, ejot gar riekstu stendu, mēdz panašķoties. "Prātīgi, nepieskaroties citiem riekstiem," viņš pamāca. Kā taisnojas Dāvis, viņš esot dzirdējis, ka tā drīkst darīt.

‘’Drīkst vienu konfekti paņemt veikalā. Ja tā nav, labojiet mani, un es esmu gatavs atgriezties veikalā un samaksāt par to vienu mandeli pēc tam. Bet es tā vienmēr daru,’’ tā Dāvis.

Jau ziņots, ka Dāvis Valdnieks pameta darbu televīzijā. Presei ierastais rīta ziņu cilvēks atklāja, ka paralēli karjerai LTV jau četrus gadus darbojas producentu kompānijā "Brīvdienas". "Tur turpināšu darbu. Lai gan Latvijas mazajā mediju biznesā īsti lielu amatu nav, es turpmāk būšu tāds kā "Brīvdienas TV" YouTube kanāla radošais direkors," atklāja Valdnieks.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.