Madonna pludmalē sniedz bezmaksas koncertu – ierodas pusotrs miljons cilvēku

© EPA/Scanpix/LETA

Amerikāņu dziedātāja Madonna sarīkoja bezmaksas koncertu Kopakabanas pludmalē Riodežaneiro. Koncertu apmeklēja daudzi popzvaigznes fani, pēc pilsētas domes datiem – 1,5 miljoni.

Madonna sniedza savas karjeras lielāko bezmaksas koncertu: viņas uzstāšanos Kopakabanas pludmalē Riodežaneiro apmeklēja vismaz 1,6 miljoni skatītāju.

Turklāt daudzi no viņiem bija apmetušies ne tikai uz smiltīm, bet arī uz daudzām līcī noenkurotām laivām un jahtām, vēsta AP. Turklāt debesīs lidoja droni un helikopteri.

Pludmalē tika izvietoti 18 skaņu torņi, lai visi apmeklētāji varētu dzirdēt “karalienes” hitus. Viņas koncerts sākās ap pusvienpadsmitiem vakarā un ilga aptuveni divas stundas.

Šis grandiozais, jau pasludinātais par "vēsturisku" šovs bija pēdējais 65 gadus vecās dziedātājas karjeras 40. gadadienai veltītajā tūrē The Celebration Tour, kas sākās pagājušā gada oktobrī Londonā. Madonnas oficiālā vietne šo uzstāšanos nodēvējusi par lielāko viņas karjerā.

Sākums

Ceļojot ar lidmašīnu, bieži nākas samierināties ar raudošiem bērniem. No vienas puses, ir saprotams, ka arī ģimenēm ar bērniem ir kaut kur un kaut kad jālido, tomēr bērnu klātbūtne lidojumu var krietni vien pabojāt. It īpaši tad, ja bērns raud, kliedz vai spārda ar kājām priekšā sēdētāja krēsla atzveltni.

Svarīgākais