Izskan runas, kāpēc Putins atcēlis dalību vairākos publiskos pasākumos

© EPA/SCANPIX/LETA

Kāds vārdā nenosaukts avots Kremlī atklājis, kāpēc Krievijas prezidents Vladimirs Putins decembrī atcēlis dalību vairākos publiskos pasākumos, vēsta britu tabloīds "The Sun".

Avots Kremlī atklājis, ka V.Putina ārsts pastāstījis, ka ir vairākas pazīmes, kas liecina par Krievijas prezidenta veselības pasliktināšanos. Kā norādīts vietnes "Telegram" kanālā "General SVR" V.Putinam esot ieteikts atpūsties.

"Decembrī, sekojot ārstu norādēm, V.Putins atcēlis dalību vairākos publiskos pasākumos. Tāpat nav notikušas plānotās tikšanās," norādīts publikācijā.

"Onkoloģiskā saslimšana lēnām, bet progresē. Tas ietekmē viņa kopējo veselības stāvokli," citējot vārdā nenosaukto avotu, norādīts publiski pieejamajā informācijā.

Sākums

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.

Svarīgākais