Cilvēki saņem vēstules, kurās solīta kompensācija par vakcinēšanos un pārslimotu Covid 19; Pavļuts komentē

© pixabay.com

Veselības ministrijas vārdā ir izsūtītas vēstules, kuru saturs neatbilst patiesībai.

Dana savā „Twitter” kontā raksta: „Hallo! Kas tas? Krāpnieki izliekas par Veselības ministriju! Mana tante Sveta pastā ir saņēmusi šitādu murgu - par mistisku atbalstu iedzīvotājiem, kuri ir vakcinēti. Vēstule bez atpakaļadreses un muļķīgu, gramatiski nepareizu tekstu. Esiet uzmanīgi un palīdziet saviem radiem!”

Ierakstu komentējusi arī Veselības ministrija: „Labvakar! Paldies par vērīgumu. Vērsisimies ar iesniegumu Valsts policijā."

Ierakstu komentējis arī Daniels Pavļuts: "Rīt vērsīsimies @Valsts_policija , iespējams arī @Valsts_drosiba. Nožēlojami, ka šādi mēģina apmuļķot cilvēkus. Negribētos tā domāt, bet te var iztēloties arī tālejošākus nolūkus - piem. traucēt sabiedrisko mieru mūsu valstī. Kartes datu izkrāpšana ar to nav pretrunā."

Sākums

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".