Nozīmīgākais balsojums vēsturē: cilvēki aktīvi apspriež „Laimas” konfekšu kārbas saturu

© Vladislavs Proškins/f64

Pirms dažām dienām „Twitter” publicēts ieraksts, kura autors aicina balsot par savulaik „Laima” ražoto konfekšu pildījumu.

Šķietami naivais ieraksts izpelnījies milzu popularitāti plašā sabiedrības lokā. Cilvēki mēģina atcerēties, kuras formas konfektēs bija kāds pildījums, izsaka, savas atmiņas to garšu.

Komentētāji ne tikai apspriež konfekšu pildījumu, bet ieslīgst nostalģiskās atmiņās: „To ar rozīti pagaršoju tikai 1 reizi un tā garša liek noskurināties vēl šobaltdien. Kopš agras bērnības man tās šķiet ne tikai negaršīgas, bet arī super neglītas. Visdrausmīgākais bija sajaukt D ar B.” „Starp citu, medicīnā šīs „Laimas” konfektes sauca par "Sarkano nāvi". Stradiņu neiroloģijas nodaļas vadītājai Dr. Lācei skapī bija aptuveni 1.5 m grēda ar kastēm.” „Sounds gay, bet D nokost virsu, izsūkt iekšu, apgrauzt malas un zelēt apaļo šokolādes pamatni līdz tā izkūst mutē.”

Sākums

Jaunievēlētais Eiropas Parlamenta deputāts Vilis Krištopans atklāj, ka iepriekš svēris vairāk nekā 120 kilogramus, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "70. jubileju nosvin golfa laukumā" izdevumā "Privātā Dzīve".

Svarīgākais