Roberto Meloni ceļojumā piedzīvojis nepatīkamu ķibeli

© Alise Šulca/ F64 Photo Agency

TV raidījuma vadītājs Roberto Meloni piedzīvojis nepatīkamu ķibeli - ceļojuma laikā Krētā viņš pazaudējis svarīgus dokumentus.

Jaunākajā raidījuma "Četri uz koferiem" epizodē Roberto Meloni kopā ar dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu, influenceri Diānu Kubasovu un dziedātāju Jenny May devies uz Krētu. Kamēr pārējie atpūtnieki baudījuši dzērienus, Roberto devies uz apartamentiem, kur atklājis, ka pazaudējis personu apliecinošos dokumentus.

Uzkavējoties apartamentos, Roberto mēģinājis dokumentus atrast somā. Tur gan tie nav atrasti, kā rezultātā viņš devies tos meklēt uz automašīnu.

Atgādinām, ka iepriekšējās raidījuma sērijās līdzīgā situācijā nonācis epidemiologs Ņikita Trojanskis, kurš kopā ar ceļabiedriem devās uz Rumāniju, taču jau ceļojuma sākumā lidmašīnā pazaudēja pasi.

Sākums

Pašmāju raidījuma “Ģimene burkā” dalībnieku Bindru mājās atkal pārmaiņas – ja pirms Ziemassvētkiem eglīti sagādāja bērnu tēvs Jānis, tad novākt to palīdz Agritas bijušais līgavainis. Par mammas izvēlēm vispārsteigtākie ir bērni.

Svarīgākais