Zināmas detaļas par pamatīgo avāriju pie Ministru kabineta

© Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Vēl pirms autovadītāja apliecības iegūšanas kāda jauna sieviete tika pie pamatīgas pieredzes šoferes lomā, tomēr autoskolā apgūt ceļazīmes un satiksmes noteikumus viņai nenāktu par ļaunu. Sieviete uz sveša vārda izīrēja nomas auto, devās izbraucienā pa Rīgas centru un izraisīja pamatīgu avāriju, vēsta raidījums "Degpunktā".

Katrs otrais garāmgājējs, ieraugot avāriju Elizabetes ielā pie Ministru kabineta ēkas, izvilka savu mobilo telefonu un redzēto iemūžināja. Rīgas centrā šādas ainas patiesi ir retums, un sākotnēji raisa jautājumus, kā “Citybee” šoferim tas izdevies.

Melnā “Volkswagen” īpašnieks gaidījis stāvvietā Elizabetes ielā sievu un pamanījis, ka uz viņa pusi brauc nomas auto, kas mēro ceļu pretējā virzienā: “Nebremzējot uztriecās mums virsū, aizsita mūsu mašīnu uz ietves. Viņa pati izkāpa no mašīnas. Pie stūres jauna meitene bija.”

Autovadītājas apliecība nomas auto stūrētājai nebija. Acīmredzot arī zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem ne. Par laimi, visi iesaistītie tika cauri vien ar izbīli.

Sazinoties ar kompānijas “Citybee” pārstāvjiem, viņi informē, ka lietotāja profils, kas tika izmantots šī transportlīdzekļa rezervēšanai, tika bloķēts uzreiz pēc negadījuma. Viņi ir sazinājušies ar lietotāja profila īpašnieku, lai noskaidrotu apstākļus. Visticamāk, ka braucēja izmantoja kāda radinieka vai drauga datus, lai sēstos pie stūres un tas tagad beigsies ar sodiem ne vien jaunajai sievietei, bet arī patiesajam “Citybee” profila īpašniekam.