Meitene šokā! Ļoti neparasts atradums ukraiņiem ziedotā apģērbā Latvijā

© Ģirts Ozoliņš/ F64 Photo Agency

Kāda dāma no Ukrainas, kura Latvijā saņēmusi līdzcilvēku ziedoto apģērbu, tajā atradusi divas ļoti īpašas lietas.

"Šorīt saņēmu zvanu no ukrainietes, kura pagājušo reizi no mūsu Jūrmalas noliktavas saziedotajām lietām paņēma zaļu jaku! Šorīt ejot uz darbu vilkusi šo jaku un sajutusi kaut ko kabatā, skatās, gredzeni!!! Uzreiz zvanījusi man, satraukusies, ka obligāti jāmeklē īpašniece," liecina sociālā tīkla facebook lapas "Labdarības lapa" pārstāvju publicētā informācija.

"Liekot galvā visu pa plauktiņiem, rakstu meitenei, kura pēdējā nosūtīja ziedojumus! Meitene šokā, jo laulības un saderināšanās gredzenus "pazaudējusi" trīs gadus atpakaļ! Nespēja ilgi noticēt, kamēr neieraudzīja bildi!"

Kā teikts publikācijā, tad gredzeni nodoti atpakaļ tās īpašniecei. "Paldies katram, kurš ziedo un dara labas lietas!" pateikušies ieraksta autori.

Jau vēstīts, ka kopš Krievijas sāktā iebrukuma Ukrainā līdzcilvēki Latvijā aktīvi ziedojuši dažādas ikdienai nepieciešamās lietas - apģērbu, apavus, higiēnas preces, pārtiku u.c.

Sākums

Mežacūka Olainē kļuvusi par sensāciju vietējiem iedzīvotājiem. Tā ne tikai brīvi pastaigājas gar vilciena sliedēm un bērnudārzu, bet arī ļaujas iedzīvotāju uzmanībai un pat pieskārieniem, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais