Dzintris Kolāts dalās ar novērojumu sabiedriskajā transportā

© Dāvis Ūlands/F64

Latvijas žurnālists, bijušais Latvijas Radio ģenerāldirektors un Ziņu dienesta vadītājs, bijušais Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta vadītājs Dzintris Kolāts mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar novērojumu sabiedriskajā transportā.

Kā raksta Dz. Kolāts, viņš novērojis, kā autobusā sievietes no Ukrainas iegādājušās biļetes latviešu valodā.

"Dāmas, smaidot, latviski atbild uz šofera amizieri Ukrainas cilvēki. Pāris mēneši un runā latviski," ar novērojumu dalās žurnālists.

Jau ziņots, ka kopš Krievijas sāktā kara Ukrainā līdz 6. jūnijam Latvijā reģistrēti 31 960 Ukrainas civiliedzīvotāji, bet 25 882 bēgļiem izsniegti uzturēšanās dokumenti ar tiesībām uz nodarbinātību, liecina jaunākā Iekšlietu ministrijas (IeM) apkopotā informācija.

Savukārt izmitināšana ar pašvaldību Civilās aizsardzības komisiju starpniecību nodrošināta 11 792 personām. Tas nozīmē, ka pārējie bēgļi atrod dzīvesvietu paši vai arī pie draugiem un radiem, iepriekš skaidrojusi IeM.

Sākums

Pirmo reizi gandrīz desmit gadu laikā „SpaceX” raķete piedzīvoja neveiksmi un uzņēmuma interneta satelīti nonāca tik zemā orbītā, ka tie ir lemti sadegšanai mūsu planētas atmosfērā, raksta nationalpost.com.

Svarīgākais