Notikumi Pārdaugavā: Ruks saniknots par atsevišķu policistu rīcību

© F64

Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks, viesojoties kanāla TV24 raidījumā "Dienas personība ar Veltu Puriņu", nenoliedza, ka arī viņu sadusmojusi atsevišķu policistu rīcība pie pieminekļa Pārdaugavā 9. un 10. maijā.

"Pats esmu saniknots par atsevišķu policistu rīcību, tai skaitā komandieru, kas bija uz vietas un nespēja savākt dūšu un rīkoties izlēmīgi, saņemot no augšas pavēles," saka A. Ruks.

Viņš norāda, ka viņam pašam uz vietas bija jāpārņem vadība.

Tāpat A. Ruks atzīmē, ka cilvēku skaits, kas pulcējās Uzvaras parkā pie tur esošā pieminekļa, tikai "nosacīti liekas liels", norādot, ka uz krievvalodīgo iedzīvotāju īpatsvara Latvijā, tas bijis niecīgs.

"Bet pietiek pat ar 20 aktīvistiem, lai sataisītu lielas ziepes," norāda VP priekšnieks. "Tas ir safilmēts, palaists sociālajā vidē, kur redzamas arī policistu neizdarības. "

Sākums

Kādreizējā grupas "A-Europa" dejotāja un mūziķa Artūra Duboka bijusī mīļotā Solvita Avakjana jeb Sola šovā “Slavenības. Bez filtra” atklājusi skarbas detaļas par savu personīgo dzīvi. Lai gan viņas vecākā meita Mišela dzīvo ar tēvu Artūru Duboku, Sola dēliņu audzina viena, jo bērna tēvs atsakās atzīt paternitāti pat pēc DNS analīzēm.

Svarīgākais