Kur tagad atrodas 6 metrus augstā mediķes skulptūra?

© Dmitrijs Suļžics/F64

Tēlnieks, 13.Saeimas deputāts (AP!) Aigars Bikše kanāla TV24 raidījumā "Preses klubs" pastāstījis, kas noticis ar sešus metrus augsto mediķes skulptūru.

Kā atklāj tēlnieks, medmāsa aizceļojusi uz Indiju.

A. Bikše pastāsta, ka viņu uzrunājis hospitālis Indijā, kurā atvērta laboratorija, kas pēta Covid-19. Turklāt turpat blakus esot atklāta jauna, milzīga ēka, kurā apmāca medmāsas.

Tēlnieks norāda, ka skulptūra bijis kopīpašums, tāpēc viņš konsultējies ar tās atbalstītājiem šeit un viņi nolēmuši to uzdāvināt Indijas hospitālim.

Mākslinieks piedalījies arī skupltūras atklāšanā Indijā.

"Jāsaka, ka tādu atklāšanu es nebiju piedzīvojis - tik krāšņa," saka A. Bikše, atzīmējot, ka ceremonijā bijuši arī Latvijas karogi un atskaņota mūsu valsts himna.

Tēlnieks arī pastāsta, ka amizanti esot tas, ka bez viņa atļaujas pie kāda hospitāļa Deli radītas divas viņa statujas kopijas.

Sākums

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais