Mūrniece grib dāvināt Levitam flīģeli, lai nav jātērē valsts nauda

© facebook.com / @murniecelinda

Jau ziņots, ka valsts prezidenta Egila Levita kanceleja viņa uzdevumā pieprasījusi un nākamā gada valsts budžeta projektā arī saņēmusi 183 921 eiro. Bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece piedāvā naudu ietaupīt un gatava atdot savu flīģeli.

Sociālajā vietnē "Facebook" Mūrniece publiskojusi ziņu, kurā vēršas pie prezidenta.

"Jā, ar 184 000 valsti neizglābsi. Tomēr šobrīd, kad viens pēc otra veras ciet restorāni, ziedu kioski… Cik daudz ir 184 000? Kādam tik daudz naudas visas dzīves laikā neizdodas nopelnīt. Kādu izglābj pāris simti, ko palicis parādā bankai. Citam daži tūkstoši ļauj izvairīties no uzņēmuma maksātnespējas."

Mūrniece piedāvā atdot flīģeli, kas atrodas viņas slēgtajā viesnīcā.

"Manā slēgtajā viesnīcā ir labs flīģelis. Daudzi slaveni cilvēki uz tā spēlējuši koncertos. Skan labi, izskatās labi. Esmu gatava noziedot to prezidenta kancelejai. Lai negribas iztērēt no valsts budžeta 184 000."

Šis piedāvajums ticis augsti novērtēts no citiem "Facebook" lietotājiem, saņemot gandrīz 200 "Patīk" atzīmes tikai stundas laikā.

Sākums

Ziņa, ka pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu veikts atentāta mēģinājums, protams, atbalsojās arī Latvijā. Vieni nosodīja šādu rīcību, citi apspēlēja dažādas sazvērestības teorijas, vēl daļa sabiedrības aizdomājas, ko šāds pavērsiens nozīmē nākotnē Latvijai, jo eksperti pieļauj - lai arī atentāta mēģinājums negarantē D. Trampam uzvaru vēlēšanās, taču reitingu par dažiem procentpunktiem varētu pacelt gan.

Svarīgākais