Brīnos kā gan mūsu senči ir spējuši izdzīvot, lietojot bērzu sulas gan svaigas gan raudzētas vasarā. Pieļauju, ka dzīvojot Maskavā nemaz vairāk par divām glāzēm dienā bērzu sulas nav iespējams izdzert, ja nav savas vasarnīcas ar augošu bērzu.:)
Mēs ar vīru arī nevaram lietot bērzu sulas kaut pašiem savi bērzi.Pēc dažām glāzēm liekas,ka vēders būtu ar ko izplaucēts un baigā diskomforta sajūta.
Jūs droši vien urbāt bērzos pie gudrona ezera Olainē, vai ne..?
Pilnīgas muļķības . Es katru gadu kad sākās kļavu sulas un pēc tam bērzu sulas , pilnībā atsakos lietot ūdeni uzturā , tikai sulas , un nekas man nepūšas , kaut izdzeru dienā ap 3 litriem , jūtos ļoti labi un no sulas sajūtu spēka pieplūdumu pēc ziemas . Žēl ka tas sulu laiks ir tik īss .
Meteorisma akustiskās izpausmes mūs nebiedē, bet tikai uzjautrina.
No pieredzes varu pastāstīt, ka bērzu sulām ir kaut kāds sakars ar varbūt Mēness fāžēm vai kaut kādiem citādiem dabas likumiem vai likumsakarībām. Mēs lauku mājas iežogotajā pagalmā sulu tecinājām no 2 bērziem, vienmēr sulai pielikām klāt rozīnes, upeņu zariņus un mazliet cukura un tad visas pudeles aizkorķējām un salikām pagrabā. Ap Jāņiem, kad pēc ilgas līgošanas galva drusku dulla un gribas padzerties kaut ko skābu un veselīgu, izrādījās, ka dažās pudelēs (visas pudeles pirms piepildīšanas tika nosterilizētas) bērzu sula ir skābena, dzidra un dzirkstoša, bet citās pudelēs bija kaut kas līdzīgs pelēkām gļotām. Sulas mēs tecinājām dziļos laukos, kur akas ūdens vienmēr ir perfekts un tuvumā nav ne nekādu naftas pārstrādes kombinātu, celulozes fabriku, ne kā cita dabai kaitīga.
spriežot pēc visa veselīgi ir tikai vakcinēties.To apstiprina stukači,ginekologi un ēzeļu ganiņi , kā ari pedererastu skaistuma karaļi ,kuri fotografēties nespēj bez nolaistām biksēm pat svešā valstī.