Komentāri: Eksperiments: Vai tiešām gaļā Latvijas veikalos tiek špricēts ūdens?

Kristine Petrovska

Kā tad ka nav ūdens!!!! Pāris dienas atpakaļ gatavoju cūkas lāpstiņu, Kurzemes Gaļsaimnieka, sagrieztu gabaliņos pacepināju katliņā, pagaršojot bija sāļa un ūdens pārsedz gaļu. FUI.Nebiju vēl likusi ne sāli, ne garšvielas. Nez no kurienes

sāļums uzradās!!!!

18.feb 2019 Atbildēt
Kaspars Saulītis

Pēdējās muļķības ir jūsu pārbaudes, Gaļā ir jau sen un visur pietriekta ar ūdeni. (PILNĪGI VISOS VEIKALOS) PĒRKIET TIKAI TIRGŪ.

Man

3.kg gaļa,,,kad samalu, tad uz vienu kg gaļas svars nokrita 150.gr. x3., tas ir 450.grami svaram šķidrums iespiests.

18.feb 2019 Atbildēt
Kaspars Saulītis

Personīgi,, Vācijā Vistām ar 160.bar spiedienu tiek spiests speciāls šķidrums, ne ūdens,,,tas tais cehos kur ražo.

Latvijā drošššs Ka trakāk...

18.feb 2019 Atbildēt
Maija Spiesecke

Nu butibä gulju cepot pazud lidz 20% svara.un izdaläs skidrums.Pec vecäm kalkuläciju grämatäm tas ir.Un protams mèness fäzes Ari Loti iespaido.Lopiñs kauts dilstoshä fäzè zaude vairäk svara pärsträdäjot nekä augoshä meness fäzè. Tas pärbaudits.realä dzivè.

18.feb 2019 Atbildēt
Valija Bojare

Ko Jūs pārbaudītāji rakstat muļķības. Jums nav kauna melot. Jums pašiem būtu kaut saprotams ko Jūs rakstat. Paši stradnieki kas strādā gaļas cehos stāsta ka gaļa tiek spricēta ar sālsūdeni lai nebojatos un priekš svara un ar speciālajiem vitamīniem lai kad ēd un vēl gribās. Lai tikai pirktu un pirktu. Tāpec jau tai gaļai nav sātības. Apēd un vēl gribās pēc laiciņa. Kasparam visiem vardiem taisnība.

18.feb 2019 Atbildēt
Rita Margarita

Ūdens ir špricēts visās gaļās Latvijā,un vai tad tas ir kāds brīnums? Taču visā pasaulē špricē ūdeni gaļās,un vai tad Latvija zaudēs to naudiņu par svaru.Krāpnieki Latvijā vienmēr ir bijuši un ir,un vēl kādi.Jūs sakāt par pārbaudēm,NESMĪDINIET,Latvija nekad nepalaidīs garām tādu izdevību nopelnīt,taču visi grib naudu un lielu,un Latvijā tas ir nelabojami.Latvijā grib ne naudu bet ļoti lielu naudu,un to saņēmot,uzrakstīs jebkādu rezultātu.Latvija vispār ir tāda eņģeļu valsts,baltā un pūkaina,

18.feb 2019 Atbildēt
Elita Priedniece

Kas tās par muļķībām? Es saprastu, ka šādi var aizmālēt acis pilsētniekam, bet šo rakstu lasa arī lauku cilvēki. Gribētu dzirdēt kaut vienu cilvēku, kurš audzē cūkas vai tā ir bijis? Es arī esmu no laukiem, ilgu laiku audzējām cūkas, bet nekad cūkas gaļa nesuloja, vienīgi tik minimāli, kad kaušanas laiks bija lietainā laikā vai uz mēness fāžu maiņu, bet tas nav salīdzināms ar to gaļu, kurai naturāli nāk ūdens ārā.

Ja cūka,vai kāds lops pirms kaušanas tiek sastresots, tad drīzākais gaļā paliks asinis, kas nebūs pilnībā izgājušas, līdz ar to gaļa būs nesmuka - ar sarkaniem, ziliem pleķiem.

Jau labu laiku neaudzēju cūkas, jo tas vairs nav izdevīgi, kā arī vairs tik daudz gaļu nēedam. Pēdējā laikā secinu, ka no gaļas vispār būs jāatsakās, jo ne tikai cūkas gaļa, bet arī brolieru gaļa tiek piepumpēta ar ūdeni. Ja labi ieskatās gaļas gabalos, tad var redzēt dūrienu pēdas. Visvairāk tas bija redzams žāvētā gaļā, kad attaisi no vakuuma iepakojuma - viss iepakojums ir slapš un caurumiņi tik paliek gaļā no kurienes ir iztecējis ūdens. Es vispār ļoti uzmanīgi pērku gaļu, gan svaigu, gan žāvētu, bet tik un tā sanāk iegrābties.

Tas pats ir ar zivīm, kad pārdod heksu iesaldētu ledusgabalā. Kad atkausē, tad no filejas nekas prātīgs nav palicis. Sen jau vairs tādu nepērku.

19.feb 2019 Atbildēt
Baiba Lapsa- Frīdemane

Agrāk cūku kāva ne ātrāk kamēr tā nesasniedza 60 kg -audzēja ar kartupeļiem ,zāli ,spēkbarību ,sūkalām -dabīgi audzētu barību.Gaļa smaržoja un bija uzcepama uz pannas bez 'mitruma izdalīšanās.Tagad tās tiek izdzītas augšanā ,lai ātrāk aug un attiecīgi šķiedra nav nobriedusi ,tā ir putraina un kad šādu gaļu gatavo ,tad viss nenobriedušais vienkārši iztek ūdens veidā.Trakāk ir ar žāvējumiem ,tur gan per iekšā visu mendeļējeva tabulu un kurš gan nezin to pretīgo ļurbaino slāni gaļā ,kas nav ēdams.Tāpēc jau pasaulē saka mākslīgā gaļa un dabīgā.Amērikā dabīga vistas ola maksā 3 usd. 1 gab.Trakāk ir ar Polijas gaļu ,lai mazāk jāmaksā tai tiek mitrums izsūkts ar vakumu un zem spiediena iepildīts tirdzniecības valstī,bet vēl trakāk ir ja šo iekārtu nav ,mērcē to gaļu netīros apjēlējušos toveros ,kur veidojas zaļas plēksnes un ,lai nepūtu pielej klāt indes kuras nonāvē baktērijas -skats pasakains .

19.feb 2019 Atbildēt
Evija In

nu kaadu meenesi pusotru atpakalj panjeemu maximaa kurzemes galjsaimnieka -- kaa jau te viens teica arii, ap 800 gramu gabalu kakla karbonaades. cepu maajaas uz pannas ... nevareeju vien to uudeni nocepinaat, bija burtiski jaalej ar lieshanu aaraa ....tur likaas ne 140/800 bet stabili kaadi 250-300, respektivi, 1/3 vismaz bija uudens. kaadu laiku to galju nepirku tur , nesen nedeelju atpakal panjeemu, soreiz bija +- normaala , normas robezhaaas.... tas laikam kaa sagadaas ... bet nu jebkuraa gadiijuma....ljoti nepatikami ...

19.feb 2019 Atbildēt
Jadviga

Nu lētā gaļa, labi salīmēta ar želejveida masu, kas veido gaļas vizuālo tēlu :D

Ja iespēja salīdzināt, ar īstu lauku ruksīti, tad veikaļa gaļu vairs roka neceļas pirkt, jo salīdzinot tiešam sajūta, ka 60 gadu franču komēdija par mākslīgo ēdienu ir realizēta pēc pilna repertuāra.

Kad kafija pastāv uz biezumiem un atdziest, tad arī rodas sajūta, ka miežu kafiju ķīmiķi aromatizējuši un pārdod kā arabiku, kamēr silta vēl nekas...

19.feb 2019 Atbildēt

Komentēt