Sieviete sašutusi par "atradumiem" bibliotēkā

© F64/attēlam ir ilustratīva nozīme

Kāda sieviete faceboook publicējusi sašutuma pilnas pārdomas par to, kādas bērnu grāmatas mūsdienās ir pieejamas.

"Es vispār esmu nikna! Es šodien biju bibliotēkā. Kādi drausmīgi dzejoļi tiek drukāti bērniem. Teksti "pa dīķi peld slīķis" vai " viņa somā meklēja asu priekšmetu"!!!! Tur jākliedz un jāaizliedz dot tādas grāmatas bērniem.

Tagad grāmatu var izdot jebkurš,bet tā nedrīkst. Jābūt komisijai, kas lemj, vai grāmata neapdraud bērna emocionālo stāvokli. Ko viņi grib panākt? Nākamo šizofrēniķu paaudzi?

Un ilustrācijas. Lai Dievs stāv klāt. Traģiskas. Bezdzimuma varoņi dzejoļos un stāstos. Es lasīju un šokējos.

Es nesaprotot moderno dzeju. Piedodiet, bet bērnam ir jāmācās dzejoļi ar ritmu, atskaņām un par sauli, prieku, draudzību un brīnišķīgo bērnību, nevis tas, kas tagad nodrukāts. Un pats galvenais, ka redaktori sabiedrībā atzīti cilvēki! Rodas jautājums: Pirms uzlika zieģeli un atļāva tiražēt, kaut pārlasīja?" neizpratnē ir Aija P.

Dīvaini

Pagarināts laiks kosmosā nav gluži nekaitīgs cilvēka ķermenim. Radiācija, izmainīta gravitācija, miega zudums var nopietni ietekmēt astronautu spējas. Daži pat tiek hospitalizēti pēc atgriešanās uz Zemes. Nelielām kļūdām kosmosā var būt postošas ​​sekas, tāpēc ir svarīgi zināt, kā šīs spriedzes var ietekmēt astronauta kognitīvās funkcijas, vēsta “Popular Science”.