"Kā nav kauna ņirgāties par nogalinātajiem ukraiņiem?!"; Siliņa ar savu ierakstu nokļūst sociālo tīklu krustugunīs

© Dmitrijs Suļžics/MN

Masīvajā Krievijas raķešu apšaudē Kijivā, Kijivas apgabalā un Dņipropetrovskas apgabalā pirmdien nogalināts vismaz 31 cilvēks, bet 126 guvuši ievainojumus.

Okupanti trāpīja arī Kijivas bērnu slimnīcai "Ohmatdet". Bērnu slimnīcā nogalināti divi cilvēki, bet desmit ir ievainoti. Šobrīd izdevies izglābt četrus zem gruvešiem apraktos cilvēkus, tajā skaitā trīs bērnus.

Latvijas premjere Evika Siliņa vietnē "X" raksta: "Stingri nosodām Krievijas noziedzīgos raķešu uzbrukumus Ukrainas mierīgajiem iedzīvotājiem. Pirmdien bombardēta pat bērnu slimnīca. Šī ir ļauna un gļēvulīga taktika, lai iebiedētu demokrātisko pasauli pirms NATO samita. Latvija ir kopā ar Ukrainu."

Tiesa, E. Siliņas ieraksts izpelnījies daudz nievas - tā teikt, mazāk tukšus vārdus bārstīt, bet labāk rīkoties.

Žurnāliste Elita Veidemane: Cik stingri jūs nosodāt? Mangāna rūdas tranzīts jau ir apturēts? Latvijas firmām ir liegts sadarboties ar Krieviju? Robežas slēgtas? Pasažieru transports uz Krieviju vairs nekursē? Kāpēc jūs liekuļojat?

Žurnālists Krišjānis Kļaviņš: Uzlieciet šalli Ukrainas karoga krāsās un svinīgi pavadat kārtējo dzelzceļa sastāvu ar mangāna rūdu un alumīnija oksīdu uz Krievijas armijas rūpnīcām, lai vēlāk mirtu pēc iespējas vairāk ukraiņu. Jūs esat līdzatbildīga!

Anita: Vai jūsu vadītās valdības satiksmes ministrs ir pārtraucis murgus par RailBaltica iekļaušanu LDz, kas ir tikai uz krieviju vērsts uzņēmums un darbojas ar Krievijā un Baltkrievijā ražotām sakaru ierīcēm? Vai joprojām?

Jānis: Kā tev nav kauna ņirgāties par nogalinātajiem ukraiņiem. Mangāns taču joprojām plūst uz Krieviju.

Dina: Kauna nemaz nav? Labāk būtu klusējusi.

Ravus: Stingri nosodām vietā bija jābūt - ar šodienu Latvijas - Krievijas robeža tiek slēgta, bet kur nu…

Nauris: Pastāv iespēja, ka tika šauts no stobra, kurš izgatavots no Jūsu draudzenes vīra piegādātām izejvielām.

Elviss: Evika! Tu esi personīgi atbildīga par tām raķetēm, kas tur lidoja! Vagoni, kas turpina iet caur Latviju ir atbildīgi tiešā veidā. Stingri nosodīt tu vari kaimiņu, kura suns padirsa tavā pagalmā, bet šeit ir vajadzīga rīcība!!!

Andris: Ne tikai vilcieni, Grebņevā, Terehovā visu laiku fūru rindas (kilometriem garas) - bizness notiek! Vai kāds zina ko viņas ved? Nebūs tā, ka atkal būs milzu pārsteigums, kad atklāsies, ka tās ved miroshēmas droniem... Pagaidām visi izliekas, ka neredz!

Maira: Kamēr notiek mangāna rūdas tranzīts, kamēr ir autobusu satiksme ar Krieviju, visas Latvijas augstāko amatpersonu līdzjūtības ir liekulība.

Nebūšanas

Latvijas izglītības sistēma ir nepārtrauktā pārmaiņu procesā. Tiek mainīta mācību metodika un vērtēšanas sistēma. Tiem, kuri vidusskolu ir beiguši senāk, iestāšanās augstskolā var izrādīties izaicinājumiem pilns notikums.

Svarīgākais