Uzbrukums Kijivai

10.jūl
Kijivā trešdien pabeigti glābšanas darbi pēc 8.jūlija Krievijas raķešu trieciena.
10.jūl
Šī nedēļa sākās ar tik necilvēcīgu kara noziegumu, ka tas jau ir ārpus labā un ļaunā. Raķetes X-101 trieciens pa Kijivas lielāko bērnu slimnīcu, kur par savu dzīvību cīnās bērni, padara šī nozieguma nodarītājus vienkārši par izdzimteņiem, kuri nav cilvēka vārda cienīgi.
9.jūl
Nezināmi noziedznieki saindējuši vairākus brīvprātīgos, kuri strādā pie Kijivas bērnu slimnīcas glābšanas darbiem, vēsta dialog.ua.
9.jūl
Estrādes dīva Alla Pugačova, izlasot ziņas par Krievijas armijas sabombardēto bērnu slimnīcu Kijivā, nespēja klusēt.
9.jūl
Bojāgājušo skaits Kijivā pēc Krievijas pirmdien veiktajiem raķešu triecieniem pieaudzis līdz 27, otrdien paziņoja Ukrainas Ārkārtas situāciju dienests.
9.jūl
Rietumvalstis pirmdien nosodīja Krievijas raķešu triecienus Ukrainai, kuros nogalināti vismaz 36 cilvēki un nodarīti postījumi Kijivas bērnu slimnīcai "Ohmatdet" un citiem objektiem, kā barbarisku uzbrukumu civiliedzīvotājiem.
8.jūl
Rīgā pirmdienas vakarā plkst.19 notiks protesta akcija pie Krievijas vēstniecības, lai nosodītu Krievijas raķešu triecienu bērnu slimnīcai "Ohmatdet" Kijivā, liecina ieraksti mikroblogošanas vietnē "X".
8.jūl
Masīvajā Krievijas raķešu apšaudē Kijivā, Kijivas apgabalā un Dņipropetrovskas apgabalā pirmdien nogalināts vismaz 31 cilvēks, bet 126 guvuši ievainojumus.
8.jūl
Iepriekš ziņots, ka Krievijas armija šodien veikusi uzbrukumus civilajai infrastruktūrai Kijivā, Dņipro un Krivijrihā. Īpaši nežēlīgs ir trieciens pa bērnu slimnīcu Kijivā.
8.jūl
Labdarības organizācija "Ziedot.lv" aicina iedzīvotājus ziedot palīdzībai "Okhmatdyt" bērnu slimnīcai Kijivā, aģentūru LETA informēja labdarības organizācijas komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne.
8.jūl
Pirmdien visu pasauli pāršalkušas ziņas par Krievijas kārtējo pastrādāto noziegumu Ukrainā - vienā no Kijivas rajoniem trāpīts bērnu slimnīcai, kā rezultātā sagrauts slimnīcas divstāvu korpuss.
8.jūl
Masīvajā Krievijas raķešu apšaudē Kijivā, Kijivas apgabalā un Dņipropetrovskas apgabalā pirmdien nogalināts vismaz 31 cilvēks, bet 126 guvuši ievainojumus.