Komentāri: Vai Putinam izradīsies taisnība, ka visas tā saucamās vērtības ir tikai blefs?

Guntis Akmeņkalns

Šodienas notikumi pasaulē rāda, cik gan netālredzīgi bija Čērčils un Rūzvelts, kad 1943.gada Kasablankas divpusējā konferencē tika nolemts : nekādu miera sarunu, karš līdz pretinieku sakāvei. Kungi kļūdījās īsto pretinieku identificēšanā. Par Jaltas konferenci vispār pat negribas runāt.

Latvijai būtu jāsaņemas un jānosoda abas šīs konferences, skaļi jāpasaka visai pasaulei, ka jau tad tika kājām samīdītas demokrātijas vērtības.

10.jūl Atbildēt
Valdis

To jau var darīt, taču pasaule mūsos ne pārāk ieklausās.

10.jūl Atbildēt
Juris Seikovskis

Tā jau ir. Vecais Vinstons pēc kara pats atzina, ka ne to cūku esot nokāvuši.

P.S. Vispār jau Otro Pasaules karu Eiropā izraisīja ne Vācija, bet PSRS. Kamēr patiesību neatzīs visa pasaule, tikmēr liliputins rullēs ar savu pobedobesiju. Hitlera uzbrukums PSRS 22.06.1941.g. bija preventīvs aizsardzības pasākums. Palasiet Viktoru Suvorovu vai Marku Soloņinu. Pēdējam yotubē ir daudz rullīšu par šiem tamatiem. Ļoti izzinoši un pamācoši, ar faktiem un pierādījumiem.

10.jūl Atbildēt
Valdis atbilde Juris Seikovskis

Paldies, esam šo to lasījuši.

Var jau arī saprast Čērčilu, viņam par Staļinu un PSRS nebija nekādu ilūziju. Tikai angļi jau bija noguruši no kara, neuzdrošiājās turpināt un nobeigt to briesmoni.

Diemžēl šodien nav redzami jauni Čērčili, Trumeni, Maršali, Reigani un Tečeres...

10.jūl Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Un tomēr es nesaprotu, kas Latvijai liedzi Saeimā pieņemt šo konferenču rezultātā nolemto nosodīšanu? Kas? No kā bail? Ir jārunā patiesība, jārunā, jārunā, jārunā!

10.jūl Atbildēt
Valdis

Nekas neliedz.

11.jūl Atbildēt

Komentēt