VIDEO: Cilvēki sašutuši par veidu, kā tīra sniegu ap stabiņiem Rīgā

© Ekrānšāviņš

Soctīklos popularitāti iemantojis video, kurā redzams, kā Rīgā tiek tīrīts sniegs ap galvaspilsētā izvietotajiem stabiņiem.

Mikroblogošanas vietnē Twitter ievietots video, kurā redzams, kā sniega tīrīšanas tehnika cenšas attīrīt ceļa daļu, kur izvietoti stabiņi satiksmes regulēšanai.

"Virtuozi! Cik tas mums izmaksā?" - jautā soctīklu lietotāja, kas dalījusies ar video.

Cilvēku komentāros gan pauž neizpratni, kāpēc stabiņi nav ziemas periodā noņemti, bet daži nesaprot, kāpēc vispār tiek tīrīts sniegs ap stabiņiem.

"Izskatās nudien savādi. Vai tad tos stabiņus @rdsvc nebija vieglāk noņemt jau novembra beigās, zinot, ka ziemā būs jāvāc sniegs?" - jautā komentētājs.

"Nesaorotu, kāpēc ir jātīra starp stabiņiem...tur sniegs lai paliek," neizpratnē ir komentētājs.

"Cik tas izmaksā degvielas patēriņā un Rīgas gaisa piesārņojumā!" - atzīmē komentētājs.

"Eh, atkal tie stabiņi. Visur Rietumeiropā un Ziemeļeiropā viņus prot lietot, viss pilns ar stabiņiem un tie nesagādā nevienam nekādas īpašās raizes. Bet pie mums, muļķu zemē, visas rokas un kājas kreisās, ar stabiņiem netiekam galā nekādīgi," izsakās komentāra autors.

Tikmēr cits soctīklu lietotājs aizstāv stabiņu izvietošanu pilsētā: "Bez tam, pat ja nemākam, tad stabiņi sakārto satiksmi 365 dienas gadā, kamēr sniegs (kā sola) tūlīt nokusīs."

Nebūšanas

Tifānija Benksa no ASV ar vīru un četriem bērniem bija par 15 tūkstošiem ASV dolāru iegādājušies kruīza biļetes. Ceļojumu viņi gaidīja veselu gadu. Diemžēl vien divas dienas pirms plānotajām brīvdienām ģimene uzzināja, ka ceļojumā nedosies. Viņi kļuva par nelabvēļu upuriem, raksta "Daily Star".

Svarīgākais