“Graizījos, lai nokļūtu slimnīcā. Roku pats sev salauzt nevarēju”. Ieraksts, kas satricināja Twitter

© Ģirts Ozoliņš/F64

Biedrības "OPEN Radošais centrs" vadītājs Edijs Klaišis mikroblogošanas vietnē “Twitter”dalījies ar ierakstu, kas viņu “nolicis uz pauzes”.

Proti, jaunietis, kas apmeklējis centru, atzinies, ka rokas graizot tāpēc, lai nokļūtu slimnīcā. Viņš neesot ēdis četras dienas un gulējis kāpņu telpā. “Roku es pats sev taču nevaru salauzt,” skaidrojis jaunietis.

Reaģējot uz šo ierakstu, Twitter lietotāji atzinās, ka roka neceļoties piespiest “sirsniņu” pie šī stāsta.

Tas, ka šādi gadījumi nav mazums, liecina šis ieraksts: “Tas bija 2008. gada nogale. Pie “Origo Rimi” ieejas mani uzrunāja puisis un lūdza viņam nopirkt ēdienu. Kopā aizgājām, nopirkām visu ko vajadzēja. Teica, ka viņam esot vēl māsa vai māsas. 13 gadi gandrīz pagāja, bet to puisi joprojām atceros. Ceru ka viņam viss labi tagad”.

Daži zināja stāstīt, ka bezpajumtnieki ziemā bieži cenšoties tikt slimnīcā, dažādos veidos kaitējot sev. Slimnīcas netiek galā. Saprotu, ka patversme nav variants, ja esi acīmredzami lietojis alkoholu - tad neņemot. Atliek vienam otram sadot pa seju, lai nonāktu slimnīcā - siltumā. Tas ir drausmīgi un necilvēcīgi jebkurà šādā gadījumā,” pauž viena “Twitter” lietotāja. Dažs rosina centros neuzbāzīgi izvietot drukātus materiālus ar informāciju, kur var paēst un pārnakšņot bez maksas.

Svarīgākais