"Vienkārši drausmīgi kaimiņi"; soctīklos sūdzas par kaimiņiem laukos

© pixabay.com

Mazliet ar smaidu, tomēr ir saprotams, ka naktsmiera traucēšana ir naktsmiera traucēšana, neatkarīgi no tā, vai to dara cilvēki vai dzīvnieki.

Savus naktsmiera traucētājus Elita apraksta šādi: "Vnk drausmīgi kaimiņi. Kārtējā pusnakc ballīte, bet man rīt strādāt.. Pūcei noteikti jāmauro tajā eglē, kas pie loga, bebrs upē tēlo begemotu, lapsa iekakā perimetru, lai es no rīta saprastu, kurš te lieks, un tikai stirnas pieklājīgi šķin jaunos dzinumus, naktsmieru netraucējot"

Kādam ir līdžiga pieredze: "Reiz es ilgās naktīs piedzīvoju pūces(?!) bērnus, kas ik nakti pīkstēja tieši virs mūsu kemping-mājvietas Itālijas ziemeļos. Gribēju nošauties, raudāt un lūgt visus augstākos, lai aizveras."

Kāda komentētāja ievietojusi video un audio failu, kurā dzirdama lakstīgalas pogošana: "Lūdzu jums viena aurotāja. Vēl no rīta nevarēja rimties!"

Mīluļi

4. jūlijā amerikāņi svin ASV Neatkarības dienu. Šajā dienā amerikāniete Emīlija Svifta bija devusies šo nozīmīgo notikumu atzīmēt uz Rodailendu, lai savām acīm skatītu "WaterFire" jeb uguns priekšnesumu uz ūdens, bet viņas uzmanību novērsa kādas sievietes rīcība, raksta "UPI". 

Svarīgākais