60 miljoni skatījumu! Šis video ar kaķi pārspējis visus

© F64

Internetā var atrast miljoniem video ar mājdzīvniekiem, taču ne visi no tiem iegūst milzīgu skatījumu skaitu soctīklos. Bet šis video nepārprotami ir ārpus konkurences!

Video, kas ilgst tikai 18 sekundes, vietnē TikTok ir saņēmis vairāk nekā 60 miljonus skatījumu un 17 miljonus atzīmju Patīk.

Video redzams, kā puisis spēlē videospēles, blakus ir suns un divi kaķi. Vienā brīdī vienam no kaķiem virsū uzkrīt jaka - šis brīdis tik ļoti nobiedē otru, ka viņš burtiski uzlido gaisā un lido pāri visai telpai.

Jāpiebilst, ka komentāros video autors atklāja, ka ar pārbiedēto kaķi viss esot kārtībā.

@mags_therescue The way weve been laughing at this for days ��� P.S. Remi is totally fine he landed on a toy �� #fypageシ #fyp #foryoupageofficial #foryou #bengalcat #catsoftiktok #bengalcatsoftiktok #cat #funnycat ♬ original sound - Julia | Maggie, Luci, & Remi

Mīluļi

Pirmo reizi novērots, kā nīlzirgi, pārvietojoties lielā ātrumā, paceļ visas četras ekstremitātes es virs zemes. Apvienotās Karalistes Karaliskās veterinārās koledžas (RVC) pētnieki to atklāja, analizējot videoierakstus ar nīlzirgiem „Flamingo Land”, atrakciju parkā Ziemeļjorkšīrā.

Svarīgākais