Pensionārs nomirst pēc sava mājdzīvnieka uzbrukuma

© pexels.com

Pensionārs no Austrālijas piedzīvojis nāvējošu uzbrukumu no sava mājdzīvnieka, ziņo "The Sun".

77 gadus vecais seniors par savu mājdzīvnieku izvēlējies visai neparastu zvēru, kas laupīja viņa dzīvību.

Vīrietis par savu mīluli bija izraudzījies savvaļas ķenguru.

Kāds vīrieša ģimenes loceklis bija pamanījis, ka seniora mājās notics šausminošs incidents. Ķengurs uzbrucis viņa radiniekam.

Saprotot, ka situācija ir nopietna, tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Mediķiem ierodoties notikuma vietā, dzīvnieks satrakojās un neļāva viņiem iekļūt seniora īpašumā.

Lai neapdraudētu savu drošību, mediķi uz notikuma vietu izsauca policiju. Policijas darbinieki centās savaldīt savvaļas dzīvnieku, taču mēģinājumi bija nesekmīgi. Dzīvnieku nācās iemidzināt. "Ķengurs nepārtraukti apdraudēja ātrās palīdzības sniedzējus. Klātesošajiem darbiniekiem bija jāveic ķengura eitanāzija," skaidro policijas pārstāvis.

Nonākot pie cietušā seniora, mediķi secināja, ka vīrietis ir miris. Tiek uzskatīts, ka ķengrus uzbrucis senioram, kā rezultātā vīrietis guvis nāvējošus miesas bojājumus.

Lai gan ķenguru uzbrukumi Austrālijā nav nekas neparasts, 77 gadus vecā vīrieša nāve bija pirmais 100 gados valstī reģistrētais letālais gadījums.

Mīluļi

4. jūlijā amerikāņi svin ASV Neatkarības dienu. Šajā dienā amerikāniete Emīlija Svifta bija devusies šo nozīmīgo notikumu atzīmēt uz Rodailendu, lai savām acīm skatītu "WaterFire" jeb uguns priekšnesumu uz ūdens, bet viņas uzmanību novērsa kādas sievietes rīcība, raksta "UPI".