Jelgavas novada iedzīvotājs laimējis milzu naudu

© Vladislavs Proškins/F64

Februāra beigās Jānis no Jelgavas novada, kurš strādā mežsaimniecības nozarē, momentloterijā laimējis 40 002 eiro, vēsta "latloto.lv".

Jānis izmēģina veiksmi gan skaitļu loterijās, gan momentloterijās, gan interaktīvajās momentloterijās, taču dara to prātīgi. “Ik pa laikam iegādājos kādu loteriju, arī šī reize nebija izņēmums. Darba pauzītē nolēmu izklaidēties,” saka laimētājs.

“Gājienus spēlē veicu pats un, kad sapratu, ka man ir palikuši tikai daži gājieni un ir iespēja laimēt 40 000 eiro, izjutu milzīgu uztraukumu. Lai gan zināju, ka mani gājieni nevar ietekmēt spēles iznākumu, tomēr šķita, ka kontrolēju situāciju.”

Par veiksmi loterijā Jānis atklāja vien ģimenei. Laimests piepildīs viņa sievas sen loloto sapni par jaunu automašīnu.

Dzīvesstils

Nav tādas sievietes, kura priecātos par grumbu parādīšanos uz viņas sejas. Tā vai citādi katra dāma cenšas bremzēt novecošanās procesu un nereti šī procesa gaitā tiek izmantoti ārkārtīgi dārgi kosmētikas līdzekļi.

Svarīgākais