Loterija

4:30
75 gadus vecā Donna Orborna no ASV nolēma izmēģināt veiksmi un sev uz pusapaļo dzimšanas dienu uzdāvināja loterijas biļeti. Sieviete bija pieņēmusi pareizo lēmumu, jo sev beigu beigās uzdāvināja vairākus miljonus dolāru, raksta "UPI".
2:30
Ventspilniece, kura strādā par administratori, momentloterijā Bingo laimējusi 30 000 eiro, vēsta "latloto.lv".
Vakar, 17:42
Kāds rīdzinieks, kurš strādā IT nozarē, skaitļu loterijā "Latloto 5 no 35" uzminējis piecus skaitļus un laimējis 46 616,29 eiro, informē "latloto.lv".
20.jūl
Kāds vīrietis no Rīgas, kurš strādā par komplektētāju, momentloterijā Bagāts laimējis 150 000 eiro, vēsta "latloto.lv".
14.jūl
Divu bērnu mamma no Rīgas, kura strādā jurisprudencē, Simtgades loterijā laimējusi 10 000 eiro, vēsta "latloto.lv".
24.jun
Momentloterija ar 55 000 eiro iepriecinājusi kādu vīrieti, kurš strādā IT nozarē un kuram patīk Latvijas kultūra, vēsta "latloto.lv".
21.jun
Kērks Stīvenss no Lielbritānijas laimēja loterijas izlozē "Set For Life" iespaidīgu naudas summu - 3,6 miljonus britu mārciņu. Diemžēl vīrietis zaudējis iegūto lielo laimestu, pateicoties savai dzīvesbiedrei un izlozes noteikumiem, raksta "The Sun".
17.jun
Sieviete vārdā Šarona Tirabasi no Kanādas loterijā ieguva lielo laimestu - deviņus miljonus eiro. Var šķist, ka sieviete ar šo laimestu ir nodrošinājusi savu nākotni un viņai vairs nevajadzētu raizēties par finansiālām problēmām. Tomēr pārtikusī dzīve ātri vien beidzās, jo visa nauda tika iztērēta, raksta "The Sun".
9.jun
Simtgades loterija atnesusi 10 000 eiro lielu laimestu 43 gadus vecai rīdziniecei, kura strādā ēdināšanas nozarē. Veiksminiece ir aizrautīga makšķerniece, kura laimestu atklājusi zem pludiņa simbola, informē "latloto.lv".
8.jun
Denīze uzvarēja loterijā un laimēja 1,3 miljonus ASV dolārus. Tieši tajā brīdī viņa nolēma, ka ir pienācis laiks šķirt savu 25 gadus ilgo laulību. Sieviete vēlējās paturēt viena iegūto laimestu, tomēr viss beidzās ne tā, kā viņa gribēja un cerēja, raksta "Daily Star".
3.jun
Amerikāniete Britānija Vilsone uzvarēja loterijā un laimēja 3930 ASV dolārus. Sieviete bija ļoti priecīga par savu veiksmi, jo bija nonākusi finansiālās grūtībās un šāda naudas summa palīdzētu viņai nomaksāt parādus. Tomēr prieks bija īss, kad viņa uzzināja, ka nevar saņemt iegūto laimestu, raksta "Daily Star".
26.mai
Simtgades loterija un veiksme iepriecinājusi kādu vīrieti no Cēsu novada, kurš strādā pašvaldībā, vēsta "latloto.lv".
20.mai
Kādam igaunim piektdien, 10. maijā, skaitļu izlozē "Eurojackpot" izdevies atminēt 5+1 skaitli, informē "latloto.lv".
3.mai
Divu bērnu mammai Leilai Ītonei no Lielbritānijas burtiski iepletās acis, kad viņa uzzināja, ka loterijā laimējusi 410 000 britu mārciņu. Viņa nespēja noticēt savai veiksmei, kā izrādās, tad neviens cits tuvinieks, pat ne viņas vīrs, neticēja, ka kaut kas tāds ir iespējams, raksta "The Sun".
3.mai
Nīls Tomsons no Lielbritānijas pavisam nejauši, pārlūkojot jaunāko saturu sociālajā medijā "Facebook", uzzināja, ka ir laimējis vairāk nekā 34 000 britu mārciņas, raksta "The Sun".
21.apr
“Atklāti sakot, tieši šajā momentloterijā piedalījos tāpēc, ka man patīk suņi,” atzīst loterijas "Ķepas" veiksminiece 47 gadus vecā Jeļena, kas strādā kādā Rīgas veikalā. Viņai pašai ir buldogs, vēsta "Latloto".
20.apr
“Ticiet vai nē, taču sestdien, 30. martā, dēlam pateicu, ka rīt kāds laimēs SuperBingo, bet man nebija sajūtas, ka tā būšu es,” saka laimētāja, kura no Ogres bija atbraukusi uz Latvijas Loto biroju noformēt 307 279,19 eiro lielā laimesta dokumentus, vēsta "Latloto".
14.apr
Vīrietis kļūdas pēc iegādājas divas identiskas loterijas biļetes. Viņš nebija par to priecīgs, taču neveiksme drīz vien viņam atmaksājās ar uzviju, kad izrādījās, ka abas ir veiksmīgas, raksta "UPI".
14.apr
ASV Mičigānas štatā dzīvojošā 31 gadu vecā Anna Markesa bija aizdomu pilna, kad aplūkoja sava konta atlikumu. Sievietei šķit, ka kāds cenšas viņu izjokot, raksta "UPI".
7.apr
ASV loterijā 'Powerball' svētdien laimēts 1,326 miljardu dolāru (1,22 miljardi eiro) džekpots.