Divu bērnu mamma no Rīgas nespēj noticēt savai veiksmei

© F64

Divu bērnu mamma no Rīgas, kura strādā jurisprudencē, Simtgades loterijā laimējusi 10 000 eiro, vēsta "latloto.lv".

“Simtgades loterija man ir ļoti mīļa, jo tai ir labs mērķis - stipendijas vidusskolu absolventiem,” atklāj laimētāja, “ja loterijas biļetē neatklāju laimestu, zinu, ka tas ir ieguldījums jauniešu nākotnē.”

“Jau kādu laiku sapņoju par jaunu automašīnu, tāpēc otrdienas vakarā nolēmu iegādāties "Vikinglotto" biļeti, ko reģistrēju papildspēlei, kurā iespējams laimēt automašīnu. Papildus izvēlējos arī iecienīto "Simtgadi",” stāsta laimētāja. Rīdziniece bez īpaša entuziasma nokasījusi loterijas biļeti, tāpēc, kad ekrānā parādījās 10 000 eiro, pirmajā mirklī nav ticējusi savām acīm.

“Es domāju, ka laimēju vērtīgu laimestu, jo biļeti iegādājos, cēlu nodomu vadīta. Katru mēnesi ziedoju arī tiem, kuriem tas nepieciešams - kopā mēs varam palīdzēt notikt labām lietām,” ar smaidu viņa nosaka.

“Tā kā laimestu atklāju zem varavīksnes simbola, varu teikt, ka arī mana dzīve ieguvusi jaunas krāsas,” sieviete priecīgi saka. Veiksminiece laimestu tērēšot vai nu ceļojumam, vai jaunas mašīnas iegādei.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.