Pateicoties trīs eiro kāds Latvijas iedzīvotājs kļūst stāvus bagāts

© Vladislavs Proškins/F64

Momentloterija ar 55 000 eiro iepriecinājusi kādu vīrieti, kurš strādā IT nozarē un kuram patīk Latvijas kultūra, vēsta "latloto.lv".

“Loterijā piedzīvotā veiksme ir negaidīta un nejauša,” saka laimētājs, “braucot ciemos, veikalā iegādājos cienastus, un pārdevēja izdeva atlikumu - trīs eiro. Impulsa vadīts, palūdzu vienu momentloterijas "Neons" biļeti.”

Veiksminieks nesteidzās atklāt veiksmīgo biļeti. “Pēc jauki pavadīta laika ciemos atgriezos mājās un ķēros pie loterijas biļetes nokasīšanas,” laimētājs atklāj. “Cerību, ka laimēšu lielo laimestu, nebija. Tāpēc 55 000 eiro mani pārsteidza nesagatavotu.”

“Kā ir - laimēt loterijā? Patīkams uztraukums, kas mijas ar prieku un neticību. Noticēju savai veiksmei tikai tad, ka laimestu saņēmu bankas kontā,” stāsta vīrietis.

Laimētājs uzskata, ka laimests spēj mainīt dzīvi uz labo pusi. “Laimestu tērēšu labsajūtai un priekam, taču konkrētu ideju vēl nav.”

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.

Svarīgākais