Komentāri: Iespaidīgi! Vīrietis četras reizes pēc kārtas uzvar loterijā

Gilberts Mats

radiniece padomju laikā vinnēja zaporožecu (strādāja pārtikas veikalā, kurā tirgoja loterijas biļetes). Es po žizņi vinnēju V.I.Ļeņina kopotos rakstus :) Padomju laika grāmatnīcās eksistēja loterija, pa 25 kapeikām bija iespēja laimēt kādu iespiedizdevumu.

29.jan 2022 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns

Labi, ticu un ar pozitīvām domām atvados šodien.

29.jan 2022 Atbildēt
Filips Līcis

>>Gilbert Mats ! Kāpēc noklusēji pašu galveno ?! Šim iespied darbam ,,V.I.Ļeņina kopotajiem rakstiem ,klāt bija pievienota Raimonda Paula jaunākā dziesmu plate .

Redzi , kāds cits pārdevējai bija lūdzis , man ,lūdzu ,, tos kopotos rakstus .

uz ko pārdevēja pajautājusi ,: ,, Vai tiešām jūs to Paula plati neņemsiet ?'' uz ko pircējs tikai noteicis .Varētu arī neņemt ,bet ,.....ja jau jūs tik rūpīgi visu esat sasaiņojuši kopā ,....tad lai tā arī paliek kopā ar rakstiem !

29.jan 2022 Atbildēt
Gilberts Mats

nefleitē, draugs, Raimonda Paula skaņuplates "Melodijas" skaņuplašu veikalu tīklos "negulēja", pirka kā "karstos ceptos pīrādziņus". Iespējams, Tu dienēji Kirgīzijā, tāpēc tāds skats uz maestro daiļradi.

Manā skaņuplašu kolekcijā atrodas pilnīgi visas R.Paula plates.

29.jan 2022 Atbildēt
Filips Līcis

kas tur iespaidīgs ? ..50 gados ( tā vēstīja drukātā prese) Bulgārijā kāda pilsone ieradusies avīžu redakcijā ar sūdzību ! Kas par lietu ! Piecas reizes pēc kārtas es loterijā esmu laimējusi auto. ! Kāpēc man beidzamajā izlozē nava ?!

29.jan 2022 Atbildēt
Jānis

Spēļu datori,zāles, izskausti,tagad ar šādu saišu palīdzību,tiek meklēti potenciālie muļķi!!! Perkat loterijas un kļūstiet bagāti 🤣🤣🤣🤣🤣

29.jan 2022 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Tu esi no tiem, kuri uz dzīvi skatās tikai caur negativitates prizmu, viss rādās pelēks. Ēzelīša I-ā sindroms. Grūta dzīve tev.

30.jan 2022 Atbildēt
Mārtiņš Pukinskis EX Skorpions

Es bērnībā laimēju 2 reizes pa 20 santīmiem.

30.jan 2022 Atbildēt
Malda Freiberga

.........Un vairāk nekad neko ?

30.jan 2022 Atbildēt
īpaši stulbs

Parasts amerikānis nevinnē, bet amerikānietis pat 4 reizes pēc kārtas. Jptvjmķ!

31.jan 2022 Atbildēt

Komentēt