Iespaidīgi! Vīrietis četras reizes pēc kārtas uzvar loterijā

© unsplash.com

Amerikānietis Hosē Vaskess ir īsts veiksminieks. Neilgā laika periodā viņam ir izdevies iegūt četrus loterijas laimestus, ziņo "UPI".

Kā atzīst vīrietis, tad viņš iegādājās vienu momentloterijas biļeti, tā izrādījās veiksmīga.

Viņš ieguva 100 ASV dolārus.

Vīrietis bija ļoti priecīgs par laimestu. Hosē nolēma daļu no iegūtās naudas investēt jaunā loterijas biļetē. Tas bija ļoti pareizs lēmums, jo viņš atkal ieguva laimestu.

Šoreiz viņš dubultoja iepriekš iegūto naudas balvu. Hosē laimēja 200 ASV dolārus. Viņš izdomāja neapstāties. Hosē nopirka jaunu loterijas biļeti.

Tā bija veiksmīga un laimests atkal dubultojās, viņš ieguva 400 ASV dolārus.

Hosē sajutās, kā īsts veiksminieks. Viņš nolēma turpināt. Daļu no 400 dolāru lielā laimesta viņš atvēlēja jaunai, vērtīgākai loterijas biļetei "Money Maker Crossword 5X". Beigās Hosē ieguva iespaidīgu laimestu, loterijas galveno balvu - 100 000 ASV dolārus.

"Es esmu laimīgs," atzina veiksminieks.

Kā loterijas organizatoriem atzina Hosē, tad par iegūto laimestu, viņš grasās izveidot savu uzņēmumu. Tas vienmēr ir bijis viņa sapnis.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.

Svarīgākais